מריה שרייבר מבקשת להתגרש משוורצנגר; הרכוש המשותף שווה 400 מיליון דולר

לאחר 25 שנות נישואים צפוי הרכוש להתחלק שווה בשווה, ומחוץ לבית המשפט

סוכנויות הידיעות
סוכנויות הידיעות

מריה שרייבר הגישה בקשה לגירושין ממושל קליפורניה ארנולד שוורצנגר לאחר 25 שנות נישואים, לאחר ששוורצנגר הודה כי נולד לו בן מחוץ למסגרת הנישואים, מרומן שניהל עם מנהלת משק הבית שלהם.

מריה שרייברצילום: רויטרס

לפי דיווח של אתר TMZ.com לזוג רכוש משותף בשווי 400 מיליון דולר. מאחר שאין לשניים הסכם נישואין, דיווח האתר, הכסף יחולק שווה בשווה בין שניהם, למרות שלפי הערכות חלקו של שוורצנגר ברכוש גדול יותר, 300 מיליון דולר.

TMZ דיווח גם כי השניים מתכוונים ליישב את חלוקת הרכוש מחוץ לכתלי בית המשפט. עורכי הדין של השניים, לורה ואסר לצד שרייבר ובוב קאופמן לצד שוורצנגר, ייצגו אותם בדיוני חלוקת הרכוש. הנימוק שנכתב בבקשת הגירושין בלוס אנג'לס היה הבדלים בלתי ניתנים לגישור- הנוסח המקובל לבקשות אלו. דוברה של שרייבר סרב להגיב, וכמוהו דוברו של שוורנצגר.

ארנולד שוורצנגרצילום: בלומברג

שרייבר בת ה-55, לשעבר מגישת חדשות בטלוויזיה ידועה, פרשה מעבודתה כשבן זוגה נכנס לפוליטיקה. ב-9 במאי היא הכריזה על פירוד משוורצנגר, ושבוע אחרי כן דיווח "לוס אנג'לס טיימס" על פרשיית הבן שנולד מחוץ לנישואים. בנם של בני הזוג הודיע כי ישנה את שם משפחתו משוורצנגר לשרייבר. שוורנצגר הכריז במאי כי יקפיא כמה פרויקטים של סרטים שעמד להשתתף בהם.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ