מבול דו"חות בוול סטריט

גולדמן סאקס ומורגן סטנלי עלו על הציפיות; J&J העלתה תחזיות; בלאקרוק איכזבה

מורגן סטנלי - הבנק היחיד עד כה בוול סטריט שעלה על תחזיות ההכנסות הן במסחר באג"ח, הן במסחר במניות והן בבנקאות השקעות ■ הכנסות ענקית הקרנות בלאקרוק איכזבו

בלומברג
רויטרס
סוכנויות הידיעות
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מורגן סטנלי
מורגן סטנליצילום: אי-פי

עונת הדו"חות הרבעוניים בוול סטריט עלתה הילוך היום עם פרסום התוצאות הכספיות של שורה של חברות אמריקאיות בולטות, בהן ענקי הבנקאות גולדמן סאקס ומורגן סטנלי, חברת ניהול הקרנות הגדולה בעולם - בלאקרוק, וחברת מוצרי הצריכה והתרופות ג'ונסון אנד ג'ונסון. חברות ההיי-טק נטפליקס ויבמ יפרסמו את תוצאותיהן הרבעוניות לאחר סגירת המסחר היום בוול סטריט.

מורגן סטנלי הפך היום לבנק היחיד בוול סטריט עד כה שעלה על תחזיות ההכנסות של האנליסטים בשלושה תחומים עסקיים עיקריים: מסחר באג"ח, מסחר במניות ובנקאות השקעות. הבנק רשם ברבעון השלישי רווח נקי של 1.17 דולר למניה - הרבה מעל לתחזיות האנליסטים לרווח של 1.01 דולר למניה. הכנסות חטיבת בנקאות ההשקעות זינקו ב-15% לעומת הרבעון המקביל, והכנסות ממסחר באג"ח ובמניות אף הן עלו על הציפיות. בשורה העליונה דיווח הבנק על הכנסות של 9.87 מיליארד דולר - מעל לתחזיות האנליסטים להכנסות של 9.55 מיליארד דולר.

גולדמן סאקס דיווח אף הוא היום על תוצאות רבעוניות חזקות בדו"חות הכספיים הראשונים שמפרסם הבנק תחת המנכ"ל החדש דיוויד סולומון. התוצאות החזקות נרשמו הודות לצמיחה של 10% בהכנסות בנקאות ההשקעות, שהסתכמו ב-1.98 מיליארד דולר - בניגוד לתחזיות האנליסטים לירידה בהכנסות לרמה של 1.75 מיליארד דולר. עם זאת, ההכנסות ממסחר באג"ח נפלו ב-10% ברבעון. ההכנסות ממסחר במניות צמחו ב-8% ל-1.79 מיליארד דולר.

גולדמן סאקס רשם ברבעון השלישי רווח נקי של 2.52 מיליארד דולר, או רווח של 6.28 דולר למניה, גידול של 19% לעומת הרבעון המקביל. תחזית האנליסטים היתה לרווח מותאם של 5.38 מיליארד דולר. הכנסות הבנק כולו הסתכמו ברבעון ב-8.46 מיליארד דולר, צמיחה של 4% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת, ומעל לתחזיות האנליסטים להכנסות של 8.36 מיליארד דולר.

בלאקרוק , חברת ניהול הקרנות הגדולה בעולם, דיווחה על רווח רבעוני גבוה מתחזיות האנליסטים הודות לתשלום שיעור מס נמוך יותר. החברה רשמה ברבעון השלישי רווח נקי של 1.22 מיליארד דולר לעומת רווח של 944 מיליון דולר בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי סעיפים חד פעמיים רשמה בלאקרוק רווח של 7.52 דולר למניה, מעל לתחזיות האנליסטים לרווח של 6.84 דולר למניה. עם זאת, הכנסות החברה ברבעון השלישי הסתכמו ב-3.58 מיליארד דולר, צמיחה נמוכה מהצפוי של 2%, וחלה האטה בקצב צמיחת היקף הנכסים תחת ניהול בלאקרוק, שגדלו ב-8% ברבעון ל-6.44 טריליון דולר - פחות מתחזיות האנליסטים.

ענקית מוצרי הצריכה והתרופות ג'ונסון אנד ג'ונסון העלתה היום את תחזיות הרווח והכנסות השנתיים. החברה צופה רווח שנתי לפני סעיפים חד פעמיים בטווח של 8.13-8.18 דולר למניה, לעומת טווח תחזית קודם של 8.07-8.17 דולר למניה. בשורה העליונה צופה J&J מכירות שנתיות של 81-81.4 מיליארד דולר, לעומת טווח תחזית קודם של 80.5-81.3 מיליארד דולר.

ג'ונסון אנד ג'ונסון
גונסון אנד ג'ונסוןצילום: בלומברג

ברבעון השלישי רשמה ג'ונסון מכירות של 20.3 מיליארד דולר, צמיחה של 3.6% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת, ומעל לתחזיות האנליסטים למכירות של 20.1 מיליארד דולר. בשורה התחתונה רשמה החברה האמריקאית רווח רבעוני של 3.93 מיליארד דולר, או רווח של 1.44 דולר למניה, לעומת רווח של 3.76 מיליארד דולר, או רווח של 1.37 דולר למניה, ברבעון השלישי של 2017. בניכוי סעיפים חד פעמיים רשמה החברה רווח רבעוני של 2.05 דולר למניה - שני סנט מעל לתחזיות האנליסטים.

ענקיות הטכנולוגיה נטפליקס ו יבמ יפרסמו דו"חות רבעוניים לאחר סגירת המסחר היום בוול סטריט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker