"אורגיות תאגידיות": סקס כתמריץ לעובדים צובר פופולריות בגרמניה

מומחים: "התופעה נפוצה בכל המגזרים, אבל לא כל החברות יכולות להרשות זאת לעצמן"

סוכנויות הידיעות
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברות בגרמניה עושות שימוש הולך וגובר ביצאניות כדרך לתגמל עובדים, לקוחות ושותפים עסקיים, דיווח אתר האינטרנט של העיתון הגרמני "דר שפיגל". התופעה של "אורגיות תאגידיות" צוברת פופולריות בגרמניה, בה הזנות היא חוקית, על רקע תפיסה הרואה בסקס סוג של "תמריץ" עסקי.

הזנות בגרמניה היא חוקית מאז שנת 2001, ולפי ההערכות ישנות כיום כ-400 אלף יצאניות במדינה. שפיגל מצטט מומחים בתחום עובדי המין האמורים כי סקס כתמריץ עסקי הוא תופעה נפוצה בגרמניה, וקיים בכל המגזרים, בתנאי כמובן שהחברות יכולות להרשות לעצמן את ההוצאות הכרוכות בכך.

בה בעת, התופעה של "אורגיות תאגידיות" הולכת וצוברת פופולריות, וכבר ישנן סוכנויות מיוחדות שמתמחות בארגון אירועים מסוג זה, דיווח שפיגל. כך למשל, מוקדם יותר החודש הודתה חטיבה גרמנית של מינכן רה, חברת ביטוח המשנה הגדולה בעולם, כי ערכה מסיבה לאנשי מכירות, במסגרתה נהנו 100 עובדים המצטיינים משירותיהן של כ-20 יצאניות.

המסיבה, שנערכה בעיר בודפשט בחודש יוני 2007, היוותה הפרה ברורה של מדיניות החברה, אמר דובר חטיבת ארגו. המנהלים הבכירים שהיו מעורבים בארגון האירוע כבר אינם מועסקים בחברה, הוסיף. ארגו היא חברת הביטוח השנייה בגודלה בגרמניה.

ארגו הודתה בפרשה בעקבות דיווח של העיתון הגרמני "הנדלסבלט" לפיו המסיבה שערכה החברה התקיימה בספא יוקרתי, וכי הנשים שהשתתפו באירוע ענדו צמידים בצבעים שונים כדי שעובדים ידעו בשירותיהם של מי מהן מותר להם להשתמש. כך למשל, כאשר ענדה אשה צמיד אדום משמעות הדבר היתה כי מדובר במארחת; צמיד צהוב משמעו כי מדובר באישה שעמה ניתן לקיים יחסי מין; וצמיד לבן, שאותו ענדו יצאניות השמורות רק למנהלים ולאנשי מכירות מצטיינים. לאחר כל פעם שבה אחת היצאניות פרשה יחד עם אחד העובדים למיטות שהוצבו בצד, הוטבע על הזרוע שלה סימן, לדברי אורחים שהשתתפו במסיבה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker