האם שוורצנגר חתם על הסכם ממון על שרייבר? עלול לאבד מחצית מהונו

הונו האישי של מושל קליפורניה לשעבר מוערך במאות מיליוני דולרים

סוכנויות הידיעות
סוכנויות הידיעות

מושל מדינת קליפורניה לשעבר, השחקן האוסטרי ארנולד שוורצנגר, עלול לאבד מחצית מהונו בעקבות גירושיו ממריה שרייבר וחשיפת הרומן שניהל עם עוזרת הבית של השניים וילדם הסודי והמשותף בן -13, במקרה שלא חתם על הסכם ממון עם שרייבר, דיווח אתר CNN.

לא ברור האם שוורצנגר, אשר הונו האישי מוערך במאות מיליוני דולרים, חתם על הסכם ממון עם שרייבר, שכן שוורצנגר ושרייבר - אשר עבדה בתור כתבת טלוויזיה - היו שניהם אמידים למדי בזמן חתונתם, מה גם ששרייבר שייכת למשפחת קנדי המיתולוגי. לכן לא ברור האם שוורצנגר העז להציע לשרייבר לחתום על הסכם ממון לפני חתונתם.

לפי דיווחים על היקף נכסיו שהגיש שוורצנגר בזמן ששימש מושל קליפורניה, החזקותיו של כוכב הקולנוע הן מגוונות ביותר וכוללות בין השאר מרכז קניות במדינת אוהיו, חברת החזקות שאחראית על גביית תמלוגים על סרטו התיעודי "Pumping Iron" שהופק בשנת 1977, וכן חברת אאוק פרודקשנס, אשר מחזיקה לפי ההערכות בזכויות הקניין הרוחני של שוברי הקופות בהם השתתף דוגמת סרטי "שליחות קטלנית" ו"קונאן הברברי".

"שרייבר עשויה לקבל עד מחצית מכל מה ששרווצנגר הרוויח במהלך שנות נישואיהם, בקיזוז הוצאות המחייה שלהם באותה תקופה", אמר עורך הדין ראול ליונל פלדר המתמחה בגירושין, ואשר ייצג בעבר את ראש עיריית ניו יורק לשעבר, רודולף ג'וליאני, כוכבת הקולנוע אליזבת טיילור ובעלה לשעבר של לייזה מינלי, דיויד גסט. "לשוורצנגר יש הרבה כסף והניחוש שלי הוא שהוא ושרייבר כן חתמו על הסכם ממון", הוסיף פלדר.

שוורצנגר ושרייבר היו נשואים במשך 25 שנים, תקופה שבמהלכה השתתף שוורצנגר במרבית סרטיו הרווחיים ביותר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker