היסטוריה: מכירות ספרי קינדל באמזון עקפו את ספרי הנייר

מאז תחילת אפריל נמכרו 105 ספרי קינדל על כל 100 ספרי נייר, מסרה קמעונאית האינטרנט הגדולה בעולם

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

אמזון, קמעונאית האינטרנט הגדולה בעולם, הודיעה היום כי מספר הספרים האלקטרונים המיועדים לקורא הספרים האלקטרוני קינדל הנמכרים על ידה עולה כעת על מספר הספרים מנייר הנמכרים בה.

מאז תחילת חודש אפריל מכרה אמזון 105 ספרים אלקטרונים לקינדל על כל 100 ספרי נייר שמכרה, כולל ספרים שטרם יצאו במהדורה אלקטרונית לקינדל, מסרה אמזון. מכירות הספרים האלקטרונים מתחילת השנה זינקו פי שלושה לעומת התקופה המקבילה בשנת 2010, הוסיפה החברה.

אמזון מסרה עוד כי הגירסה הזולה ביותר של קינדל, הנמכרת בארה"ב תמורת 114 דולר, היא המוצר הנמכר ביותר של החברה בחמישה השבועות מאז השקתו.

"אמזון החלה למכור ספרים בחודש יולי 1995. כעבור 12 שנים, בחודש נובמבר 2007, השיקה אמזון את קורא הספרים קינדל והחלה למכור ספרים אלקטרונים המיועדים עבורו. בחודש יולי 2010, עקפו מכירות ספרי קינדל את המכירות של ספרים בכריכה קשה, וכעבור שישה חודשים נוספים, עקפו ספרי קינדל את מכירות הספרים בכריכה רכה והפכו לפורמט הפופולרי ביותר באתר אמזון. כעת, פחות מארבע שנים מאז השקת ספרי קינדל, לקוחות אמזון רוכשים יותר ספרי קינדל מאשר כל הספרים המודפסים גם יחד - הן כריכה קשה והן כריכה רכה", נאמר בהודעה שפירסמה היום אמזון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום