ארנולד שוורצנגר ומריה שרייבר נפרדים לאחר 25 שנים

מושל קליפורניה לשעבר הודיע בפברואר האחרון כי הוא מתכוון לשוב לשחק בסרטים

סוכנויות הידיעות
סוכנויות הידיעות

ארנולד שוורצנגר, מושל קליפורניה לשעבר ואשתו ב-25 השנים האחרונות, מריה שרייבר, נפרדו. כך לפי הודעה שפירסם הזוג אתמול בערב. שוורצנגר, 63 ושרייבר, 55, נישאו ב-1986 ולהם ארבעה ילדים. השניים הודיעו כי ימשיכו לגדל את ילדיהם תחת חזקה משותפת. לפי ההודעה שפורסמה השניים החליטו על סיום היחסים לאחר ששהו זמן מה בנפרד ובחנו את המשך יחסיהם.

ארנולד שוורצנגרצילום: בלומברג

שוורצנגר האוסטרי כיהן בראשות מדינת קליפורניה כנציג המפלגה הרפובליקאית עד לינואר האחרון ושרייבר הינה נצר למשפחת קנדי המזוהה עם המפלגה הדמוקרטית. לפני המעבר לחיים הפוליטיים שוורצנגר האוסטרי היה ידוע בתור כוכב סרטי אקשן ובעיקר ככוכב סרטי "שליחות קטלנית". בפברואר האחרון הודיע שוורצנגר כי הוא מוכן לחזור לשחק בסרטים ואף עובד על פיתוח סדרה חדשה. שרייבר היתה שדרנית ברשת NBC, לפני מעברו של שוורצנגר לחיים הפוליטיים, וכיום היא פעילה במספר ארגוני צדקה.

במהלך המירוץ לתפקיד מושל קליפורניה דיווח העיתון "לוס אנג'לס טיימס" כי שש נשים התלוננו לכאורה על הטרדה מינית מצד שוורצנגר בזמן מסוים בין השנים 2000-1975. באותה תקופה שוורצנגר פירסם הודעה לתקשורת לפיה הודה כי "התנהג שלא כשורה". שרייבר עמדה לצד בעלה במהלך תקופת האישום ואף התראיינה לתוכניתה של אופרה ווינפרי כאשר האישומים איימו לפגוע בהתמודדותו של שוורצנגר לתפקיד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker