מגל רשמה ירידה של 24.4% בהכנסות הרבעון השלישי ל-13.4 מיליון דולר

ההפסד הנקי עמד על 800 אלף דולר לעומת הפסד של 700 אלף דולר ברבעון המקיבל

ניר צליק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר צליק

"אנחנו מרוצים מהשיפור בתוצאות הרבעון השלישי לעומת הרבעון הקודם, שמדגימות שאנחנו במסלול הנכון", אמר איתן לבנה, מנכ"ל מגל מערכות. לבנה הוסיף כי החברה מכוונת לשוב לרווחיות בעתיד הקרוב, וכי הלוואת הגישור שהחברה קיבלה, של 10 מיליון דולר, תסייע לה באסטרטגיה החדשה שהתגבשה בחברה, עדות למאבק השליטה שהתחולל בחברה לפני מספר חודשים, על רקע תוצאותיה הכספיות, בין קבוצת קרנות אמריקאית שהובלה על ידי מנכ"ל החברה הקודם, יואב שטרן, להנהלת החברה הנוכחית, שהסתיים בנצחונה של הנהלת החברה הנוכחית, בראשותו של איתן לבנה ויו"ר החברה, יעקב פרי, שנתמכה על ידי נייטי קירש, שהעניק לה את ההלוואה.

מבחינת תוצאות הרבעון השלישי, החברה רשמה אמנם שיפור לעומת הרבעון הקודם אך היא ממשיכה להפסיד.

החברה רשמה הכנסות של 13.4 מיליון דולר, שיפור מסויים, של 16.9% לעומת הרבעון השני של השנה בו היו ההכנסות 11.4 מיליון דולר, אך ירידה משמעותית של 24.4% לעומת הרבעון המקביל בו עמדו הכנסותיה על 17.7 מיליון דולר.

הרווח הגולמי של החברה עמד על 4.5 מיליון דולר לעומת 6.4 מיליון דולר ברבעון המקביל ו-3.6 מיליון דולר ברבעון הקודם. שולי הרווח הגולמי של החברה הסתכמו ב-34% לעומת 36.3% ברבעון המקביל ו-31.7% ברבעון הקודם.

ההפסד התפעולי של החברה הצטמצם ל-800 אלף דולר לעומת הפסד תפעולי של 1.7 מיליון דולר ברבעון הקודם ורווח תפעולי של 500 אלף דולר ברבעון המקביל.

בשורה התחתונה, חתמה החברה את הרבעון עם הפסד נקי של 800 אלף דולר לעומת הפסד נקי של 700 אלף דולר ברבעון המקביל והפסד נקי של 1.5 מיליון דולר ברבעון הקודם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker