סרגון מזנקת בכ-17% על רקע העלאת המלצה על ידי שני בתי השקעות

במורגן ג'וזף העלו המלצה מ-"החזק" ל-"קנייה" עם מחיר יעד של 11 ד' - גבוה ב-51.7% ממחיר המניה אמש

ניר צליק

סרגון, יצרנית תשתיות התקשורת לתחום הסלולר, מזנקת כעת בכ-17 על רקע העלאת המלצה למניה על ידי שני בתי השקעות במקביל. בבית ההשקעות מורגן גזו'ף העלו את המלצת למניה מ-"החזק" ל-"קנייה" ונקבו לחברה במחיר יעד של 11 דולר, הגבוה ב-51.7% ממחיר המניה אמש בתום המסחר - 7.256 דולר.

האנליסט אילי גרוזבסקי כותב כי הירידה של 34% במחיר המניה של החברה מאז תחילת אפריל היא "מוגזמת, בהתחשב בתחזית הצמיחה האפשרית לחברה ביחס למתחריה". עוד כתב גרוזבסקי כי "מספר גורמים עשויים לתמוך בחברה, ביניהם שיפור בנתח השוק, אפשרויות צמיחה בהודו ודרישה גוברת להעברת מידע ברשתות, שדוחפים את הדרישה לפיתרונות תקשורת אלחוטית".

סקוט סירל מבית ההשקעות מרימן קורהן פורד, העלה אף הוא את ההמלצה למניה מ-"נייטרלי" ל-"קנייה" וחזה כי המניה עשויה לנוע למחיר של 10-12 דולר. עוד כותב סירל כי הסיכונים האפשריים לעסקי החברה ירדו באופן משמעותי.

סרגון, ספקית פתרונות תקשורת אלחוטית בקצבים גבוהים לדור הבא של רשתות תקשורת חתמה היום על עסקת המשך עם דיג'יטל מובייל - ספקית תקשורת סלולרית בפיליפינים. סרגון תספק פתרונות Backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס למתג הראשי) להרחבת הרשת הסלולרית של דיג'יטל לדור שני ושלישי, בהיקף כולל של 9 מיליון דולר.

ב-12 החודשים האחרונים עלתה מניית החברה ב-31.3% למחיר של 8.48 דולר, המשקף לחברה שווי של כ-284 מיליון דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker