אורכית ממשיכה ליפול: ההכנסות ברבעון השלישי צנחו ל-1.5 מ' ד' לעומת 5.4 מ' ד' ברבעון המקביל

ההפסד התפעולי הסתכם ב-6.8 מיליון דולר לעומת 8 מיליון דולר ברבעון המקביל

ניר צליק

התוצאות הכספיות של אורכית ממשיכות להראות סימני חולשה גם ברבעון השלישי של השנה. הכנסותיה של החברה ברבעון הסתכמו ב-1.5 מיליון דולר לעומת הכנסות של 4.1 מיליון דולר ברבעון הקודם והכנסות של 5.4 מיליון דולר ברבעון המקביל.

בשורה התחתונה, ההפסד הנקי הסתכם ב-6.8 מיליון דולר או 41 סנט למניה לעומת הפסד נקי של 5.3 מיליון דולר או 32 סנט למניה ברבעון הקודם והפסד נקי של 9.7 מיליון דולר או 59 סנט למניה ברבעון המקביל.

במהלך הרבעון זכתה החברה בשני חוזים, אחד עם BSNL ההודית דרך הסכמי OEM, שעשוי להסב לה הכנסות של עד כ-20 מיליון דולר בסך הכל. החוזה השני בו זכתה החברה הוא לשידרוג הרשת העירונית עבור מפעיל תקשורת סקנדינבי.

אורכית מייצרת פיתרון טכנולוגי להעברת שידורי טלוויזיה רב-ערוצית, אינטרנט מהיר וטלפון, הפועל באמצעות פרוטוקול האינטרנט (IP). מתגי התקשורת מתוצרתה מותקנים במרכזיות של חברות טלקום ומשדרגים את רשת התקשורת, בכל הקשור ליכולתה להקצאה אופטימאלית של רוחב הפס על גבי הסיב האופטי. ההקצאה מקבלת חשיבות עליונה כאשר רוצים להעביר למשקי הבית גם טלוויזיה רב-ערוצית עם אפליקציות נלוות - כמו וידיאו לפי דרישה (VOD) ולא רק טלפון ואינטרנט מהיר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום