סרגון עקפה את תחזיות השוק ברבעון השלישי למרות ירידה של 23% בהכנסות ל-44.7 מיליון דולר

הרווח הנקי המתואם עמד על 1.8 מיליון דולר לעומת 4.2 מיליון דולר ברבעון המקביל

ניר צליק

סרגון נטוורקס, ספקית פתרונות תקשורת בקצבים גבוהים לדור הבא של רשתות אלחוטיות, סיימה את הרבעון השלישי עם ירידה של 23% בהכנסותיה לעומת הרבעון המקביל, ל-44.7 מיליון דולר. למרות הירידה, הצליחה החברה לעקוף את תחזיות האנליסטים במעט, שצפו הכנסות של 44.3 מיליון דולר. הכנסות הרבעון המקביל עמדו על 58.1 מיליון דולר.

הוצאות התפעול של החברה ירדו ב-10.1% לעומת הרבעון המקביל, והסתכמו ב-13.5 מיליון דולר לעומת 15.1 מיליון דולר. הסיבה העיקרית לכך היא הירידה בהוצאות המכירה והשיווק, שהיו כ-7 מיליון דולר ברבעון הנוכחי לעומת 8.1 מיליון דולר ברבעון המקביל. למרות חיתוך בהוצאות התפעול, על רקע הירידה בהכנסות החברה, הסתכם הרווח התפעולי של סרגון ב-676 אלף דולר בלבד לעומת רווח תפעולי של 3.2 מיליון דולר ברבעון המקביל.

בשורה התחתונה, רשמה סרגון רווח נקי של כ-1.1 מיליון דולר או 3 סנטים למניה לעומת רווח נקי של 3.5 מיליון דולר או 9 סנטים למניה ברבעון המקביל. בניכוי הוצאות חד פעמיות ובגין אופציות, עמד הרווח הנקי על 1.8 מיליון דולר, או 5 סנט למניה לעומת 4.2 מיליון דולר, או 11 סנט למניה ברבעון המקביל. האנליסטים חזו לחברה רווח של 3 סנטים למניה.

עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון נטוורקס, אמר כי "כפי שצפינו, הרבעון השלישי משקף את תחילת מגמת השיפור בהכנסות החברה. בהתבסס על צבר הזמנות מרשים, אנו צופים שמגמת הגידול בהכנסות תימשך גם בשנה הבאה". פלטי הוסיף כי "מגמת הגידול מונעת מדרישה לפיתרונות backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס למתג הראשי) בקצבים גבוהים לרשתות הסלולר, במיוחד באזור אסיה פסיפיק".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker