קמטק תרכוש את SELA תמורת סכום שעשוי להגיע עד 9.5 מיליון דולר

SELA מייצרת ציוד בדיקה לענף השבבים; הכנסותיה הסתכמו ב-3.8 מיליון דולר ב-2008

ניר צליק

קמטק, מתחרתה הקטנה של אורבוטק בתחום המערכות לסריקה של מעגלים מודפסים ופרוסות סיליקון, תרכוש את SELA (Semiconductor Engineering Labaratories) הישראלית, העוסקת בפיתוח וייצור של מערכות סריקת אלקטרונים לציוד הכנת דוגמאות של פרוסות סיליקון, הנועד לתעשיית השבבים. קמטק תשלם עבור החברה סכון שעשוי להגיע ל-9.5 מיליון דולר במצטבר, התלוי בהכנסותיה של SELA.

לפני שלושה חודשים רכשה קמטק את פרינטר (Printar) הישראלית בעסקה שהיקפה 2.5 מיליון דולר. במסגרת העסקה, שילמה קמטק מקדמה של 500 אלף דולר והיא צפויה לשלם עוד כ-2 מיליון דולר עד ל-11 למאי 2011. פרינטר עוסקת בציפויים מתקדמים ללוחות מודפסים (PCB), ועל פי הסכם הרכישה תקבל קמטק את על נכסיה של החברה לרבות הידע, הטכנולוגיה, והקניין הרוחני.

את הרבעון השני של השנה סיימה קמטק עם הכנסות של 12.5 מיליון דולר לעומת הכנסות של 9.3 מיליון דולר ברבעון הראשון והכנסות של 22.7 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההפסד הנקי של החברה הסתכם ב-2.1 מיליון דולר או 7 סנט למניה לעומת הפסד נקי של 500 אלף דולר או 2 סנט למניה ברבעון המקביל.

קופת המזומנים ושווי המזומן של החברה הכילו נכון לתום הרבעון השני כ-12 מיליון דולר בהשוואה ל-11.4 מיליון דולר בתום הרבעון הראשון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker