אורכית חתמה על הסכם ארוך טווח עם חברת מדיה ברודקאסט לפריסת מערכת תקשורת עבור דויטשה טלקום

מניית החברה מזנקת ב-34% בבורסת תל אביב; בעקבות חתימת החוזה מסר איציק תמיר, נשיא ומנכ"ל קוריג'נט כי: "אנו מצפים לבנות יחסים ארוכי טווח עם מדיה ברודקאסט ודויטשה טלקום ונמשיך לעבוד איתם מקרוב בכדי לתמוך בצרכים של לקוחותיהם"

שמואל שוסטר

קוריג'נט חברת הבת של חברת התקשורת אורכית חתמה על חוזה ארוך טווח עם חברת מדיה ברודקאסט. מערכות התקשורת CM-100 ו-CM-4000 מתוצרת קוריג'נט ישמשו כחלק ממערך תקשורת שנפרס על ידי ענקית התקשורת דויטשה טלקום ומושכר למפעיל תקשורת בכבלים גרמני.

בעקבות חתימת החוזה מסר איציק תמיר, נשיא ומנכ"ל קוריג'נט כי: "אנו גאים שנבחרנו על ידי מדיה ברודקאסט עבור לקוחותיה של מפעילת התקשורת בכבלים של דויטשה טלקום. אנו מצפים לבנות יחסים ארוכי טווח עם מדיה ברודקאסט ודויטשה טלקום ונמשיך לעבוד איתם מקרוב בכדי לתמוך בצרכים של לקוחותיהם".

אורכית מפתחת פלטפורמת תקשורת להעברה מהירה של נתונים על גבי רשתות רחבות פס. המוצר הראשון שלה - CM-100 - הושק לפני מספר שנים, ונמכר לחברות הטלפוניה כפתרון להעברת שידורי טלוויזיה רב ערוצית למנויים, בנוסף על שירותי הטלפון והאינטרנט המהיר.

המוצר הראשון נמכר בעיקר למפעילת הטלקום היפאנית KDDI. בין 2004 ל-2006 היא רכשה את המוצר בכ-170 מיליון דולר והזניקה את הציפיות מאורכית לשמיים. אולם סיום ההתקנות ביפאן והיעדרם של הזמנות משמעותיות חדשות למוצר שחקו את מכירות אורכית כמעט לחלוטין. העסקה עם KDDI היוותה 99% ממכירות החברה בשנה האחרונה. האחוז הנוסף מתחלק בין מספר חברות וביניהן חברת NET1, יצרנית המדפסות OKI וחברת Wiltel שנרכשה על ידי חברת Level3.

כעת היא מנסה לשווק למפעילות הטלקום את ה-CM-4000. מדובר בדור הבא של המוצר הקודם עם נפח גבוה יותר של העברת נתונים. המוצר מאפשר העברת שידורי טלוויזיה באיכות גבוהה (HD) ושירותי וידיאו סלולרים מדור 3.5 (G3.5).

איציק תמיר שוהה כרגע בחו"ל ולא ניתן לקבל את תגובתו לעסקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker