או-ג'יי סימפסון לא מפסיק להסתבך: הורשע היום בבית משפט בלאס וגאס בחטיפה ובשוד מזויין

חבר המושבעים הרשיע את סימפסון בכל 12 סעיפי האישום; העונש הצפוי: מאסר עולם

סוכנויות הידיעות

שחקן הפוטבול לשעבר, או-ג'יי סימפסון לא מפסיק להסתבך: סימפסון הורשע היום (שבת) בבית משפט בלאס וגאס בחטיפה ובשוד מזויין. סימפסון, שזוכה לפני 13 שנה מאשמת רצח אשתו ב-1990, עשוי להישלח למאסר עולם. גזר הדין של סימפסון יינתן בעוד חודשיים.

חבר המושבעים הרשיע את סימפסון בכל 12 סעיפי האישום ובהם, כאמור, שוד מזוין וכן חטיפה תוך איום בנשק ותקיפה בנשק חם. נעל פי כתב האישום, סימפסון וחמישה מחבריו הגיעו לבית המלון "פאלאס סטיישן" שם פגשו בשני אספני ספורט, תקפו אותם ושדדו אותם. על פי העדויות הפריטים שהיו ברשות מוכרי האספנות בזמן המפגש עם סימפסון וחבריו שווים לפחות 80 אלף דולר.

סימפסון טען כי לא היה זה שוד, וכי הוא ניסה להשיג חזרה רכוש פרטי שנגנב ממנו. שלושה מתוך חמשת חבריו שהיו מעורבים בתקרית הסכימו, במסגרת עסקת טיעון, להודות בחלק מהאישומים ולהעיד נגדו. לטענת התביעה, סימפסון וחבריו התכוונו להחזיק בשני האספנים ולכן הם הואשמו גם בחטיפה. סימפסון בן 61 ישב בפנים קפואות בעת הקראת פסק הדין.

סימפסון התפרסם בארה"ב בזכות קריירת הפוטבול שלו, אך דווקא משפט הרצח המתוקשר של אשתו וחברה, רון גולדמן, הוא זה שהפך את סימפסון למוכר כמעט בכל העולם. סימפסון זוכה מאשמה במשפט הפלילי שנערך לו, אך בתביעת הנזיקין האזרחית הוא הפסיד וחוייב לשלם למשפחות 33.5 מיליון דולר, סכום שאת רובו טרם שילם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker