אלדין תספק כ-10,000 מפתחות eToken לבנק בקוריאה

המפתחות ישמשו לזיהוי בעת כניסה לחשבונות בנק באינטרנט; היקפה הכספי של העסקה אינו משמעותי

שירלי יום-טוב
שירלי יום-טוב

חברת פתרונות האבטחה, אלדין, דיווחה על עסקה חדשה בקוריאה. הפדרציה השיתופית הלאומית לחקלאות של קוריאה הדרומית (NACF), תספק ללמעלה מ-10,000 מלקוחותיה את פתרון האימות מסוג eToken של אלדין. זהו מפתח המבוסס על חיבור USB, והוא ישמש לצורך אבטחת העברות בנקאיות מקוונות.

לבנק NACF, למעלה מ-5,000 סניפים וקואופרטיבים ברחבי קוריאה הדרומית, ומספר לקוחות הבנקאות המקוונת הגדול במדינה. בקוריאה הדרומית כולה יש למעלה מ-40 מיליון לקוחות בנקאות מקוונת המתחלקים בין 19 בנקים.

עבור רבים מלקוחות הבנק ה-eToken יחליף את שם המשתמש והסיסמא המסורתיים, הנמצאים כיום בשימוש לצורך גישה לחשבונות הבנק המקוונים שלהם. ה-eToken יאפשר ללקוחות להוכיח ולאמת את זהותם תוך שימוש במכשיר ה-eToken הנמצא ברשותם ובסיסמא הידועה רק להם.

עסקי ה-eToken אחראים במידה רבה לצמיחה הגבוהה של אלדין ברבעונים האחרונים. החברה רשמה ברבעון השלישי הכנסות שיא של 26.1 מיליון דולר, עלייה של 24% לעומת הרבעון המקביל. עיקר הצמיחה הגיעה מהתחום הארגוני, בו מוכרת החברה את מפתחות ה-eToken - הכנסות מתחום זה הגיעו לשיא של 10.6 מיליון דולר, עלייה של 50% לעומת הרבעון המקביל. הפרויקט הגדול ביותר של אלדין בתחום ה-eToken בחודשים האחרונים הוא אספקת מיליוני מפתחות למוסדות חינוך בהודו - עסקה בה זכתה החברה באפריל, ושהחלה לתת פירות במהלך הרבעון השלישי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker