בלופניקס: ההכנסות צמחו ב-34% ל-23 מיליון דולר אך הרווח נמוך - 742 אלף דולר

הרווח פרופורמה - 18 סנט למניה; בקולינס סטיוארט ציפו להכנסות של 21.9 מיליון דולר עם רווח של 19 סנט למניה

שירלי יום-טוב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

המשך הביקוש לפתרונות מודרניזציה למערכות תוכנה מיושנות תרם לרבעון נוסף עם הכנסות חזקות אצל חברת בלופניקס הישראלית. החברה מהרצליה רשמה רבעון 11 ברציפות של צמיחה בהכנסות, אך הרווחיות נותרה נמוכה.

בשורה התחתונה נרשם רווח נקי של 742 אלף דולר בלבד, 4 סנט למניה, מול 1.2 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח פרופורמה, בניכוי הוצאות הקשורות באופציות וברכישות, היה 3.4 מיליון דולר, 18 סנט למניה, מול 1.7 מיליון דולר ברבעון המקביל.

בבית ההשקעות קולינס סטיוארט (אנטרברג לשעבר), שתיווך במכירת מניות החברה שהיו בידי פורמולה, צפו הכנסות של 21.9 מיליון דולר, אך עם רווח (פרופורמה) גבוה יותר בסנט אחד למניה - 19 סנט למניה.

"הפתרונות שלנו ממשיכים להתקבל היטב בשוק - הן אצל לקוחות והן אצל שותפים כמו מיקרוסופט, אורקל ו-IBM. אנו ממשיכים לחפש אחר חברות מועמדות לרכישה", ציין אריק קילמן, מנכ"ל החברה.

בלופניקס רשמה תזרים מזומנים מפעילות שוטפת בגובה 5.8 מיליון דולר לעומת 7.3 מיליון דולר ברבעון הקודם. בקופת החברה היו בסיום הרבעון 24.3 מיליון דולר מול חוב של 33.6 מיליון דולר.

בלופניקס לא שינתה את התחזית השנתית שלה, שעודכנה כלפי מעלה עם פרסום תוצאות הרבעון הקודם. היא צפויה לסיים את השנה עם הכנסות של 85.5 מיליון דולר שישקפו צמיחה של 25%. הרווח למניה (פרופורמה) יהיה 67 סנט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker