הקונדום החכם הראשון בעולם מגיע לחנויות

i.Con מתריע מפני מחלות מין בזמן אמת, מודד את "הביצועים" במיטה, ומחשב את מספר הקלוריות שנשרפו במהלך קיום יחסי מין. המחיר: 81 דולר

סוכנויות הידיעות
הקונדום החכם הראשון בעולם
צילום: מתוך אתר britishcondoms.uk

יצרנית הקונדום החכם הראשון בעולם חשפה את המוצר החדש שלטענתה מתריע על מחלות מין בזמן אמת, מודד את "הביצועים" במיטה, ומחשב את מספר הקלוריות שנשרפו במהלך קיום יחסי מין.

חברת בריטיש קונדומס (British Condoms) פירסמה צילומים ראשונים של "i.Con", שלמעשה איננו קונדום את טבעת המזכירה צמיד פיטביט (Fitbit) המולבשת על בסיס איבר המין ומתחברת לקונדום, ומעבירה מידע שנאסף באמצעות חיישנים לאפליקציה בסמארטפון של המשתמש, דרך בלוטות (Bluetooth).

קונדום חכם
צילום: מתוך אתר britishcondoms.uk

החברה הבריטית ציינה כי מדובר במכשיר קל ועמיד למים אשר יכול לשפר את חיי המין של המשתמש, ולספק לו מגוון נתונים סטטיסטיים, בהם משך זמן ותדירות קיום יחסי מין, מהירות התנועות בעת קיום יחסים, היקף איבר המין ועוד.

המכשיר, שלטענת בריטיש קונדומס 900 אלף בני אדם מרחבי העולם כבר הביעו עניין ברכישתו, גם עוקב אחרי הפעילות הגופנית בתנוחות שונות, ויכול להתריע מפני מחלות מין כמו עגבת (סיפיליס) וכלמידיה באמצעות אור סגול שנדלק עם זיהוי סימנים למחלות.

קונדום חכם
צילום: מתוך אתר britishcondoms.uk

החברה הדגישה כי כל המידע שנאסף מוצפן על מנת להגן על פרטיות המשתמשים. עם זאת, למשתמשים "תהיה אפשרות לחלוק את הנתונים העדכניים שלהם עם חבריהם, או עם העולם כולו".

i.Con צפוי להתחיל להימכר בינואר הקרוב במחיר של 59.99 ליש"ט (81 דולר).

הקונדום החכם הראשון בעולם
הקונדום החכם הראשון בעולםצילום: מתוך אתר britishcondoms.uk

"זהו באמת הצעד הבאה בטכנולוגיה לבישה ואנחנו מאמינים שהמוצר החלוצי שלנו לא רק יוסיף יסוד נוסף של כיף בחדר השינה, אלא גם יסייע להצביע על פוטנציאל של נוכחות מחלות מין וכן למנוע החלקה של הקונדום, גורם מוביל להריונות לא מתוכננים", אמר דובר בריטיש קונדומס, ג'ון סימונס.

קונדום חכם
צילום: מתוך אתר britishcondoms.uk

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker