"האיש שהפסיד הכי הרבה כסף בתולדות וול סטריט" מואשם כי אנס נשים ב"דירת סקס במנהטן"

האוורד רובין, לשעבר סוחר של המיליארדר ג'ורג' סורוס, פיתה נשים לדירת הפנטהאוס שלו, התעלל בהן, ואז ניסה להשתיק אותן, נטען בתביעה שהגישו נגדו שלוש נשים

סוכנויות הידיעות
מתוך הסרט "מכונת הכסף"
מתוך הסרט "מכונת הכסף". מבוסס על ספר של מייקל לואיסצילום: אי־פי

סוחר נודע בוול סטריט, שהימוריו המסוכנים בשוק משכנתאות הסאבפריים כיכבו בסרט "מכונת הכסף" ובספרו של מייקל לואיס באותו שם, מואשם בבית משפט כי התעלל בנשים ואנס אותן בדירת פנטהאוס במנהטן.

העיתון "ניו יורק פוסט" דיווח כי בתביעה שהגישו שלוש נשים לבית משפט פדרלי בברוקלין ביום חמישי, נטען כי האוורד רובין, בן 62, היכה אותן והצליף בהן בחדר צדדי בדירתו, וכי עקב כך הן נזקקו לטיפול רפואי מקיף.

באחד המקרים היכה רובין את אחת הנשים קשות עד כדי כך שגרם נזק לאחד משתלי החזה שלה, נכתב בתביעה. הוא שילם לה 20 אלף דולרים כדי לשפץ את הנזק.

הנשים תובעות פיצויים בסך 27 מיליון דולר מרובין, שתואר לפני קרוב לשלושה עשורים כסוחר ש"הפסיד יותר כסף מפעולת מסחר בודדה מכל אדם אחר בהיסטוריה של וול סטריט" לאחר שהסב למריל לינץ' הפסד של כ-250 מיליון דולר בשנות ה-80, זמן קצר לאחר שעבר לבנק מבר סטרנס. תיאור זה לקוח מתוך ספרו של מייקל לואיס, "Liar's Poker", שיצא בשנת 1989 - עוד לפני הפסדי העתק של סוחרים כמו ז'רום קרוויאל.

רובין, לשעבר סוחר בבנק ההשקעות בר סטרנס ומנהל השקעות בקרן הגידור של המשקיע המיליארדר ג'ורג' סורוס, מואשם בתביעה כי פיתה את הנשים לדירת המין שלו, התעלל בהן, ואז ניסה להשתיק אותן בהצעות להסדרים כספיים והסכמים לשמירת סודיות.

לפי התביעה, רובין שכר דירת פנטהאוס מפוארת בשווי שמונה מיליון דולר בבניין מטרופוליטן טאואר בלב מנהטן, אליה הזמין נשים לקיים יחסי מין סאדיסטיים תמורת סכומים של בין 2,000 ל-5,000 דולרים למפגש.

ג'ורג' סורוס
ג'ורג' סורוסצילום: בלומברג

המפגשים התקיימו בחדר צדדי בדירה שכלל שלל אביזרי סאדו מאזו. "אני הולך לאנוס אותך כפי שאנסתי את הבת שלי", אמר רובין לאחת הנשים בזמן שהיכה אותה, נטען בתביעה.   

במקרה אחר נטען כי רובין קשר אישה, חסם את פיה ונתן לה מכות חשמל באמצעות שוקר חשמלי המיועד לשימוש בבקר, ואחר כך אנס אותה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker