סרגון תספק ציוד תקשורת סלולרי לטאטא ההודית בחוזה ל-3 שנים

עירא פלטי: אנו מצפים ליחסי עבודה ממושכים; היקף ההזמנות הראשוניות מוערך במספר מיליוני דולרים

שמואל שוסטר

סרגון תספק ציוד תקשורת לטאטא, ספקית הסלולר הגדולה בהודו. החברה חתמה על הסכם ארוך טווח עם ענקית התקשורת ההודית לאספקת ציוד תקשורת אלחוטי מתקדם ודיווחה כי כבר החלה לקבל הזמנות ראשוניות. החוזה יישאר בתוקף לתקופה של שלוש שנים לפחות והיקפן של ההזמנות הראשוניות מוערך במספר מיליוני דולרים. החברה סירבה למסור מידע בנוגע להיקפו הכספי של הפרוייקט אך העריכה כי מדובר בסכומים משמעותיים.

לטאטה למעלה מ-29 מיליון לקוחות במעל 6,600 ישובים ברחבי הודו ונוכחות פאן-הודית הפרושה על פני 19 מתוך 22 אזורי החלוקה הסלולריים של המדינהץ בנוסף פועלת החברה בתחום התקשרות הנייחת בהודו.

לדברי סרגון, המערכת תאפשר לטאטה לשדרג את קיבולת רשת ה-backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס למתג הראשי) האלחוטית שלה בעתיד ולהרחיבה עד למהירות של 500 מגה-ביט לשנייה על גבי ערוץ רדיו יחיד.

בעקבות החתימה על ההסכם אמר עירא פלטי כי "ההסכם מצביע על הצלחה נוספת של סרגון בשוק האסייתי הצומח במהירות, ומביע אמון בסל הפתרונות הקיימים ובפתרונות הדור הבא של סרגון. אנו גאים מאוד על שנבחרנו על-ידי טאטה ומצפים ליחסי עבודה ממושכים עם ספקית תקשורת מובילה זו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker