ה-"FLSH DANCE" נגמר?!

מסתבר שהביד של סנדיסק על אם סיסטמס היווה רק את יריית הפתיחה לספקולציות חדשות ושמועות טריות על כך שבעלי המניות ב-FLSH לא שלמים עם המחיר שנקבה

ירון שקדי
ירון שקדי
ירון שקדי
ירון שקדי

אחרי שסנדיסק (סימבול SNDK) נקבה במחיר של 36 דולר לרכישת אם סיסטמס (FLSH) בעסקת החלפת מניות, חשבו המשקיעים ש-FLSH כבר "מתה". כלומר מה כבר עוד יכול לקרות שלא קרה. ולכן רבים מהם החליטו שאם כבר יש תווית מחיר אז כבר לא כדאי להחזיק במניה. אז חשבו.

מסתבר שהביד של SNDK היווה רק את יריית הפתיחה לספקולציות חדשות ושמועות טריות על כך שבעלי המניות ב-FLSH לא שלמים עם המחיר שנקבה SNDK, ובבורסת ההימורים החלו לצוץ שמות חדשים של חברות שאולי יציעו מחיר גבוה יותר. נוצר מצב שדווקא מי שקנה את מניות החברה בעת ההיא הרוויח, ומי שמכר תופס את הראש ולא מבין איך קפץ מאז המחיר של FLSH בעוד 25% ל-45 דולר. כך שבעצם ההתנהלות של SNDK שיקפה את ההתנהלות ב-SNDK.

מבט בגרף של FLSH מראה פסגה כפולה באזור ה-45 דולר, כאשר שיא כל הזמנים של המניה עומד על 46.9 דולר. הפסגה הכפולה מלווה כרגע בחולשה מסוימת במתנד MACD (מתחת לגרף המחיר) - הבוחן את המומנטום שבהתנהלות המחיר. חולשה זו עשויה להתפתח גם לסטייה דובית שמשמעותה - למכור את המניה.

הפסגה האחרונה לוותה במחזורי מסחר נמוכים יותר מקודמתה וגם כאן ישנו סממן של חולשה. הפסגה הכפולה משמשת גם כתבנית "M" דובית שגם היא משמעותה - SELL, כאשר היעד הוא חזרה לגבולות 37 דולר - מחיר הנמוך ב-20% ממחיר המניה כעת.

צריך הרבה תעוזה (אם להשתמש במילים עדינות) על מנת לצאת בהצהרת מכירה על מה שאולי נראה כעסקה הטובה ביותר בעיר, אלא שההחלטה למכור עכשיו נראית הרבה יתר הגיונית מאלו שמכרו ב-36 דולר.

נסכם - SHORT/SELL ברמות של 46-45 וסטופ לוס ברמות של 48 דולר - אישור פריצת שיא כל הזמנים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker