ציוץ המקרר המקולקל של שרת החוץ ההודית שמסעיר את הרשת

הרשתות החברתיות חוגגות את תגובתה של סושמה סווארג' לפנייתו של גולש שביקש כי תסייע לו לשכנע את סמסונג הדרום קוריאנית לתקן את המקרר הפגום שרכש

סוכנויות הידיעות

ציוץ בטוויטר של שרת החוץ של הודו, סושמה סווארג', בו היא הסבירה בעדינות למשתמש ברשת החברתית כי היא אינה האדם המתאים לפנות אליו לגבי בעיות עם מוצרי חשמל ביתיים, עורר סערה מבודחת בקרב הגולשים במדינה השנייה הכי מאוכלסת בעולם.

הציוץ של סווארג' בא בתגובה לשלושה ציוצים שכתב לה בעליו הממורמר של מקרר מתוצרת חברת סמסונג, בו שאל את השרה האם תוכל לסייע לו לשכנע את החברה הדרום קוריאנית לתקן את המקרר הפגום שרכש. המצייץ גם צירף את המספר הסידורי של המקרר שלטענתו הגיע פגום מהחברה, וגם תייג לציוצים את השר לענייני צרכנים של הודו.

"אינני יכולה לסייע לך בענייני המקרר. אני מאוד עסוקה עם אנשים הנמצאים במצוקה", כתבה בציוץ סווארג', אשר נוהגת לא פעם להגיב לפניות ברשתות חברתיות מצד הודים הנמצאים בחו"ל ואשר זקוקים לסיוע דיפלומטי דחוף.  

הציוץ של סווארג', אחת הפוליטיקאיות ההודיות הפעילות ביותר בטוויטר ואשר ביקרה בישראל בחודש ינואר, גרר מגוון תגובות ברשתות החברתיות, אולם מרבית הגולשים החמיאו לשרה על תגובתה. אחרים מצאו את הצד ההומוריסטי בסיפור. "אולי הוא רוצה שהיא תעלה את העניין בשיחות דיפלומטיות עם ממשלת דרום קוריאה", כתב אחד הגולשים.

"בשלב הבא, סושמה, יבקשו את עזרתך ביישוב מריבות בין בעלים ונשים", התלוצץ גולש אחר.

אחרים הציעו פתרונות משלהם לבעיה. גולש אחד הציע את שירותיו של ראש הממשל המקומי בדלהי, ארווינד קג'יריוואל, אשר במסגרת מחאה שהוביל נגד מחירי החשמל היקרים ביצע חיבור מחדש פיראטי של קווי חשמל לבתים שנותקו כי לא הצליחו לשלם את החשבונות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker