סוף השותפות עם משפחת שקד: האחים בן-יצחק מכרו את מניותיהם ב-888 ב-82 מיליון ד'

שי ורון בן-יצחק מכרו את מניות ענקית ההימורים המקוונים עקב טרפוד המיזוג עם ויליאם היל על ידי אבי שקד, דיווח העיתון "פייננשל טיימס"

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אבי שקד
אבי שקדצילום: ניר קידר

האחים בן-יצחק, מייסדים שותפים ומבעלי השליטה בענקית ההימורים המקוונים 888, מכרו השבוע את חלקם בחברה שייסדו לפני כמעט שני עשורים, דיווח העיתון "פייננשל טיימס".

האחים שי ורון בן-יצחק, אשר ייסדו את 888 בשנת 1997 יחד עם האחים אבי ואהרון שקד, מכרו מניות של החברה בשווי 57 מיליון ליש"ט (82 מיליון דולר), ובכך צומצמו החזקותיהם מ-10.4% מהמניות לרמה הנמוכה מרף 3% שמחייב דיווח על החזקות.

המניות נמכרו ביום רביעי באמצעות אינווסטק סקוריטיס בלונדון במחיר של 205 פני למניה, אמרו סוחרים לטיימס. באותו יום נפל מחיר מניית 888 בבורסת לונדון ב-3.3% לרמה של 214.8 פני למניה.  

לפי הטיימס, המכירה באה על רקע שמועות בדבר מחלוקת בין משפחת בן-יצחק לבין משפחת שקד לגבי עתיד החברה. משפחת שקד מחזיקה ב-48.2% ממניות 888 המחולקות באופן שווה בין אבי שקד לבין ילדיו של אחיו המנוח, אהרון.

הטיימס ציין כי בשנה שעברה רווחו שמועות כי אבי שקד טרפד הצעת רכש שקיבלה 888 מחברת ההימורים ויליאם היל בכך שדרש מחיר של לפחות 300 פני למניה, לעומת הצעת ויליאם היל במחיר של 200 פני למניה.  

ויליאם היל טענה באותה עת כי המגעים לרכישת 888, מחלוצות ההימורים באינטרנט, קרסו בעקבות חילוקי דעות משמעותיים עם בעלי עניין מרכזי לגבי מחיר העסקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker