למה אף אחד לא רוצה לקנות את הבית של מנכ"ל גולדמן סאקס?

זה קרוב לעשור שלויד בלנקפיין מנסה ללא הועיל למכור את ביתו באזור המפטונס היוקרתי בלונג איילנד, למרות שכבר הוזיל את המחיר בארבעה מיליון דולר

סוכנויות הידיעות

זה כמעט עשור שמנכ"ל ויו"ר בנק גולדמן סאקס, לויד בלנקפיין, מנסה ללא הועיל למכור את אחוזתו באזור המפטונס היוקרתי בלונג איילנד שבמדינת ניו יורק בארה"ב, למרות שכבר הוזיל את המחיר שהוא דורש עבורה בארבעה מיליון דולר.

בלנקפיין רכש בשנת 2001 את הבית בן שתי הקומות, ששטחו 610 מ"ר ואשר הכולל שבעה חדרי שינה. הבית משתרע על שטח כולל של 11 דונם בהם ניתן למצוא גם בריכה מחוממת ומגרש טניס, ונמצא במרחק הליכה מחוף הים.  

בית לויד בלנקפיין המפטונס
צילום: מתוך אתר סוכנות הנדל"ן Corcoran Group

מנכ"ל גולדמן, שהצטרף בשנה שעברה למועדון המיליארדרים, העמיד את הבית למכירה לראשונה בשנת 2007, במחיר של 13.9 מיליון דולר. מאז ניסה להעמיד את הבית למכירה מספר פעמים אולם לא הצליח למצוא קונה. בשנה שעברה שב והעמיד אותו למכירה - הפעם במחיר של 17 מיליון דולר.

חלפו שישה חודשים ושוב לא נמצא קונה, אז בלנקפיין הוזיל בחודש שעבר את המחיר שהוא מבקש עבור הבית ל-13 מיליון דולר. הוא גם החליף את סוכנות הנדל"ן שמטפלת במכירת הבית, וזנח את סותביס אינטרנשונל רילטי לטובת קורקורן גרופ.    

פנים בית לויד בלנקפיין המפטונס
צילום: מתוך אתר סוכנות הנדל"ן Corcoran Group

"אפילו מנכ"ל גולדמן סאקס לפעמים מעריך שלא כהלכה את השוק", ציינה כתבת אתר חדשות הנדל"ן האמריקאי, The Real Deal, קתרין קלארק.

"איך זה שאחד האנשים החזקים ביותר בוול סטריט מתקשה להגיע לעסקה? צילומי הבית עשויים לסייע לכם לשפוט בעצמכם האם המחיר מוצדק", הוסיפה כתבת אתר החדשות מרקטווץ', סאלי פרנץ'.

בריכה בית לויד בלנקפיין המפטונס
בריכה בית לויד בלנקפיין המפטונסצילום: מתוך אתר סוכנות הנדל"ן Corcoran Group

בלנקפיין חידש את מאמציו למכור את הבית לאחר שבשנת 2012 רכש יחד עם אשתו לורה אחוזה גדולה בהרבה, אף היא באזור המפטונס, תמורת 32.5 מיליון דולר.

בית לויד בלנקפיין המפטונס על רקע הבריכה
צילום: מתוך אתר סוכנות הנדל"ן Corcoran Group

בכל מקרה, בני הזוג מתגוררים רוב הזמן בדירת הפנטהאוס שלהם בבניין הדירות היקר ביותר במנהטן, סנטרל פארק ווסט מספר 15, שאותה רכשו תמורת 25.7 מיליון דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker