בית הספר למינהל עסקים של הרווארד פותח מרכז מחקר בישראל

בית הספר למינהל עסקים של הרווארד יפתח מרכז מחקר בישראל כחלק מניסיון שלו "להעמיק את ההבנה שלו במינהל עסקים ברחבי העולם"

ישראל פישר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ישראל פישר

בית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת הרווארד פותח מרכז מחקר בישראל  - כך נודע בסוף השבוע. זהו יהיה הסניף השלישי של הרווארד במזרח התיכון, בנוסף לאיסטנבול ולדובאי.

את הסניף יוביל פרופ' אלי אופק ופתיחתו החודש תהיה במסגרת פילוט של שנתיים. על פי האתר של הרווארד, אופק הוא מומחה לשיווק ומתמקד באסטרטגיות מוצר חדשות, בסביבה עסקית המונעת על ידי טכנולוגיה ובחברות המתמקדות בשירותים לצרכן. הוא בוחן החלטות בין מחקר ופיתוח לבין קבלת החלטות שיווקיות.

בבית הספר למינהל עסקים של הרווארד טוענים כי קיימת סינרגיה בין הדגשים באזורים שונים לבין ההשפעה על טכנולוגיה ויזמות. "בית הספר למינהל עסקים של הרווארד ממשיך להעמיק את ההבנה שלו בהתמחויות ברחבי העולם בתחום של מינהל עסקים וחדשנות, וגם במזרח התיכון. בית הספר פתח את מרכז המחקר שלו באיסטנבול ב-2013, ואחר נפתחו המשרדים גם בדובאי ובתל אביב ב-2015 וב-2016 בהתאמה. כולם משחקים תפקיד חשוב בסיוע לבית הספר לפתח ולחזק את הקשרים עם עסקים ועם מומחים אקדמיים במזרח התיכון, צפון אפריקה ומרכז אסיה", נכתב באתר של הרווארד.

בית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת הרווארד מחזיק היום משרדים בקליפורניה, מקסיקו סיטי, סאו פאולו, בואנוס איירס, פריז, מומבאי, סינגפור, הונג קונג, שנחאי וטוקיו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker