איש העסקים שאירגן את מסיבות "בונגה בונגה" עבור ברלוסקוני נידון ל-8 שנות מאסר

הורשע בניסיון לזכות במכרזים ממשלתיים בתמורה; דוגמנית שזכתה לכינוי "מלכת הדבורים" בשל חלקה בארגון מסיבות המין עבור ראש ממשלת איטליה לשעבר, נידונה ל-16 חודשי מאסר

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

איש עסקים איטלקי הורשע בגיוס ומימון יצאניות עבור מסיבות המין שנערכו בווילות הפאר של ראש ממשלת איטליה לשעבר, סיבליו ברלוסקוני, ונידון לעונש מאסר של שבע שנים ו-10 חודשים.

איש העסקים ג'יאנפאולו טרנטיני הועמד לדין יחד עם הדוגמנית הגרמנית סבינה בגאן - שזכתה לכינוי "מלכת הדבורים" בשל חלקה בארגון מסיבות ה"בונגה בונגה" - ועם אנשי עסקים נוספים, שהואשמו בכך שקיוו כי יתוגמלו במכרזים ממשלתיים ובקידום שאיפותיהם הפוליטיות בזכות מסיבות המין שהרעיפו על ראש הממשלה.

זנות אמנם חוקית באיטליה, אולם התביעה טענה במשפט כי הנאשמים ניצלו נשים בתמורה לטובות הנאה מברלוסקוני - מעשה שמהווה עבירה על החוק.

סילביו ברלוסקוני וורוניקה לאריו בימים יפים יותר, יוני 2014צילום: אי–פי

בגאן טענה במהלך המשפט כי התאהבה בברלוסקוני, אולם בית המשפט בעיר בארי בדרום איטליה גזר עליה 16 חודשי מאסר. שלושה אנשי עסקים נוספים שהיו מעורבים בפרשה נידונו לעונשים של עד שלוש שנות מאסר. שתי דוגמניות שהועמדו אף הן לדין, זוכו בשל היעדר ראיות. כל המורשעים רשאים לערער על גזר הדין בטרם ידרשו להתחיל לרצות את עונש המאסר.  

במשפט, שנפתח לפני קרוב לשנתיים, נטען כי הנאשמים גייסו את שירותיהן של 26 דוגמניות, יצאניות וחשפניות צעירות כדי להשתתף במסיבות המין שנערכו בווילות של ברלוסקוני ברומא ובמילאנו.

ברלוסקוני, בן 79, טען כי מעולם לא שילם עבור שירותי מין וכי לא היה לא מושג שהנשים שהשתתפו ב"ארוחות הערב המהודרות" שערך כדבריו, היו יצאניות. המסיבות נערכו בשנים 2008 ו-2009, זמן קצר לאחר שאשתו במשך קרוב לשלושה עשורים, ורוניקה לאריו, התגרשה ממנו לאחר שהאשימה אותו כי הוא רודף שמלות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker