מיקרוסופט מתחילה לדחוף יותר ויותר משתמשים ל"חלונות 10"

החברה הודיעה כי תזרז את זמני קבלת השדרוגים למערכת ההפעלה החדשה עבור בעלי חלונות 7 ו-8; "חלונות 10" יהפוך ל"עדכון מומלץ" שעבור חלק מהמשתמשים יותקן באופן אוטומטי

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

מיקרוסופט הכריזה על שינויים במדיניות השדרוגים שלה לחלונות 10 השבוע, במטרה להגדיל את מספר המשדרגים מחלונות 7 ו-8 למערכת ההפעלה החדשה ביותר שלה. בכוונת מיקרוסופט להפוך את חלונות 10 מ"עדכון אפשרי" ל"עדכון מומלץ", מה שיגדיל את מספר העדכונים האוטומטיים הכוללים שדרוג של מערכת ההפעלה. מיקרוסופט עדיין תאפשר למי שמערכת ההפעלה שלהם תשודרג אוטומטית לחזור למערכת ההפעלה הקודמת שלהם תוך 31 יום.

למשתמשים שונים הגדרות עדכונים שונות: יש מי שמאפשרים לחלונות להוריד אוטומטית עדכונים ומי שבוחרים לשלוט יותר בזמני ההורדה וההתקנה של העדכונים שלהם, כמו גם באילו עדכונים הם מתקינים. אחת ההגדרות האפשריות היא התקנה אוטומטית של "עדכונים מומלצים" בלבד, ללא העדכונים הנוספים, ועבור מי שאצלם מוגדרים העדכונים כך, תהיה ההשפעה הרבה ביותר של שינוי זה.

מיקרוסופט מציעה את חלונות 10 כשדרוג בחינם, אך הוא נועד בעיקר למשתמשים צרכניים של חלונות 7 ו-8.1, ולא משתמשים עסקיים. עד כה, כדי לזכות בשדרוג החינמי, משתמשי חלונות 7 ו-8 נדרשו להזמין הורדה של התוכנה, וקיבלו אותה תוך ימים ספורים. כעת, אם בקשת השדרוג תאושר, משתמשים יוכלו להוריד את מערכת ההפעלה החדשה מיידית.

משתמשי חלונות הזכאים לשדרוג אך לא מעוניינים בו, יוכלו לשנות את הגדרות מערכת ההפעלה הנוכחית שלהם כדי לסרב הודעות עתידיות על שדרוג.

היעד של מיקרוסופט הוא להגיע למיליארד התקנות של חלונות 10 עד שנת הכספים 2018 של החברה. השדרוג בחינם הזניק את השימוש בחלונות 10 ל-75 מיליון מכשירים באוגוסט. החודש טוענת מיקרוסופט כי יש יותר מ-110 מיליון מכשירים המריצים חלונות 10.

חלונות 10 - אותה מערכת בכל מקוםצילום: מיקרוסופט

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker