"ניו יורק טיימס" פורץ לענף המציאות המדומה: יפיק סרטים בשיתוף טכנולוגי עם גוגל

העיתון המשפיע בעולם יפיק סרטים מיוחדים בטכנולוגיית מציאות מדומה לצפייה במכשירי קארדבורד; הסרט הראשון יופץ למנויים כבר בנובמבר

לוגו ניו יורק טיימס
ניו יורק טיימס

“ניו יורק טיימס" הודיע היום (שלישי) על פרויקט מציאות מדומה מיוחד בשיתוף פעולה עם גוגל, שיכלול הפצה למנויים של יותר ממיליון יחידות קארדבורד - מכשיר פשוט להצגת מציאות וירטואלית בתלת מימד.

במסגרת שיתוף הפעולה, "ניו יורק טיימס מגזין" יפיק סרט חדש במציאות מדומה בשם "העקורים" (The Displaced) על ילדים פליטי מלחמה. בסרט ניתן לצפות במכשירי קארדבורד באמצעות הסמארטפון, שישלחו לבתיהם של מנויים בסוף השבוע של ה-7 בנובמבר. חלק מהמנויים הדיגיטליים יקבלו קוד לאימייל כדי לקבל מכשיר צפייה בחינם. הסרט הוא הראשון בסדרה של סרטים שהמגזין מתכנן להפיק בטכנולוגיית מציאות מדומה למנויים.

דין בקה, העורך הראשי של העיתון, אמר כי המגזין "יצר את היצירה העיתונאית הראשונה והרצינית במציאות מדומה, כדי להאיר בזרקור את אחד מהמשברים ההומניטריים הקשים בזמננו".

עורך המגזין ג'ייק סילברסטיין אמר כי "העוצמה של המציאות המדומה היא שהיא מעניקה לצופה תחושה מיוחדת של חיבור אמפתי לאנשים ואירועים". לדבריו יש לטכנולוגיה פוטנציאל אדיר להביא לצופים חדשות וסיפורים מהמקומות הכי פחות נגישים בעולם.

משקפי מציאות וירטואלית
משקפי מציאות וירטואליתצילום: "ניו יורק טיימס"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker