המיליארדר הזה מאיים לעזוב את ארה"ב אם דונלד טראמפ ייבחר לנשיאות

"הוא רוכל שדואג רק לקדם את עצמו בהרבה רשעות ונבזות", אמר איל המדיה בארי דילר על טראמפ

סוכנויות הידיעות

איל המדיה בארי דילר איים אתמול כי אם דונלד טראמפ ייבחר לנשיאות, הוא יעזוב את ארה"ב. דילר, יו"ר ומנכ"ל תאגיד IAC/InterActiveCorp, המחזיק בין היתר באתר "דיילי ביסט" ובאפליקציית טינדר, אמר את הדברים בראיון לבלומברג בכנס המשפיעים של החברה בניו יורק.

"אם דונלד טראמפ לא ייפול, אני אעזוב את ארה"ב או אצטרף לתנועת ההתנגדות", אמר דילר בחיוך, לפני שעבר לנתח את ההתמודדות של טראמפ בבחירות. לדבריו, ההתמודדות של טראמפ נובעת מאופנת תוכניות הריאליטי, שהוא אף היה חלק ממנה עם התוכנית "המתמחה". "תוכניות ריאליטי, כפי שכולכם יודעים, מבוססות על קונפליקט", אמר דילר. "והוא – כל מה שהוא זה קונפליקט. הוא רוכל שדואג רק לקדם את עצמו עם הרבה רשעות ונבזות".  

עם זאת, אמר דילר כי הוא אינו צופה שטראמפ ייבחר, והוסיף כי הוא מוכן להמר על כך. "אין לו שום אסטרטגיית תקשורת מלבד להיות מי שהוא תמיד היה – אדם מרושע שמבקר אנשים ועושה שטויות כמו במופע", אמר.

דילר, שהונו נאמד ב-2.5 מיליארד דולר, ידוע במעורבותו בפוליטיקה של ארה"ב ואף תרם בעבר למועמדים, בעיקר מהמפלגה הדמוקרטית, בהם הילרי קלינטון וברק אובמה. טראמפ, שספג ביקורת גם מאיל מדיה נוסף, רופרט מרדוק, קיבל חיזוק בשבוע שעבר מהמיליארדר קארל אייקאן, שאמר כי הוא המועמד היחיד שיטפל בבעיות הכלכליות והעסקיות של ארה"ב. 

דונלד טראמפ במהלך העימות הטלוויזיוני הראשון של המפלגה הרפובליקאיתצילום: רויטרס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker