תיכוניסט מארה"ב צילם את עצמו בעירום - והועמד לדין בגין פורנוגרפיית ילדים

הנער קורמגה קופנינג מצפון קרוליינה נאלץ לחתום על עסקת טיעון בו הודה באישומים שיוחסו לו, כדי להימנע ממאסר אפשרי ורישום כעבריין מין

לוגו גרדיאן
גרדיאן

נער בצפון קרוליינה בארה"ב הועמד לדין בגין אחזקת תמונות עירום של עצמו במכשיר הסלולרי שלו. הצעיר, שכיום הוא בן 17 אבל היה בן 16 כשהתמונות התגלו, נאלץ לחתום על עסקת טיעון כדי להימנע ממאסר אפשרי ורישום כעבריין מין.

קרדיט: TomoNews

מומחים גינו את התיק המשפטי ותיארו אותו כמגוחך. אולם הנער, קורמגה קופנינג מהעיר פאייטוויל, נענש על ידי בית המשפט והיה חייב להסכים לחיפושים ללא צו למשך שנה על ידי רשויות אכיפת החוק, בנוסף לעונשים אחרים.

שמו של הצעיר גם הופיע בתקשורת והוא סבל מהשעיה כקווטרבק בקבוצת הפוטבול של התיכון שלו בזמן שבו התיק שלו התנהל. קופנינג הועמד לדין כבוגר בכפוף לחוק הפדרלי הנוגע לעבירות פורנוגרפיית ילדים וניצול מיני של קטין. הקטין היה הוא עצמו.

קופנינג הואשם בארבעה סעיפים של יצירה ואחזקת תמונות של עצמו ובסעיף אחד של אחזקת תמונת עירום של חברתו בת ה-16. חברתו, בריאנה דנסון, חתמה על עסקת טיעון אחרי שהועמדה לדין באישומים דומים על כך שהחזיקה בתמונות עירום של עצמה במכשיר הסלולרי שלה. בעוד שתמונות הסקס אינן חוקיות מבחינה טכנית, הסקס עצמו כן - גיל ההסכמה לקיום יחסי מין בצפון קרוליינה הוא 16.

קורמגה קופנינגצילום: Cumberland County Sherrif's Office

התמונות התגלו במכשיר הטלפון של קופנינג כשהרשויות ניהלו חקירה לגבי תופעה רחבה יותר של תמונות סקס ששותפו לכאורה בבית הספר ללא רשות של המצולמים. קופנינג לא היה מעורב בעניין, לפי החקירה.

"זה מגוחך", אמר פרד ליין, מומחה לאבטחת מידע ומחבר ספר על חינוך בעידן הסייבר. "זה פשוט מטורף, מעבר לכל דמיון". ליין אומר כי "יש כיום כ-10-12 מדינות מאוד שמרניות בארה"ב שבהן יעמידו לדין ילדים על זה. זה בעיקר עניין של ערכי מוסר - הם מנסים לשמש דוגמא כי הם סבורים שזאת התנהגות לא מוסרית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker