רעבים? בקרוב תוכלו להזמין אוכל מאמזון

ענקית הקמעונאות המקוונת מעוניינת להתחרות בשוק משלוחי המזון הצפוף והחלה בגיוס עובדים לחטיבת המסעדות שתפעל בסיאטל ובניו יורק

לוגו רויטרס
רויטרס
לוגו רויטרס
רויטרס

אמזון מגייסת עובדים חדשים לחטיבה חדשה שתוקדש לפעילות בתחום המסעדנות בסיאטל ובניו יורק, מתוך כוונה להרחיב במהירות את החטיבה למשלוחי מזון, כך עולה מפוסטים שעלו ברשת החברתית המקצועית לינקדאין ובאתר החברה.

אמזון, שסירבה להגיב לידיעה ביום שישי, ידועה בעיקר כאתר קניות למיליוני מוצרים כמו ספרים ומוצרי אלקטרוניקה. החברה נכנסת לתחומים חדשים ומציעה ללקוחות להזמין שירותים כמו שרברבים ושירותי נסיעות.

הקמעונאית המקוונת ניסתה להיכנס לתחום משלוחי המזון בעבר, אבל עצם ההקמה של חטיבת מסעדות חדשה עשויה להעיד כי היא מתכוננת לתחרות הגוברת בענף מול שחקניות מבוססות כמו גראבהאב (GrubHub).

המטרה המדויקת של הקמת החטיבה החדשה אינה ברורה, אבל תיאור של חלק מהתפקידים במודעות גיוס העובדים שפירסמה מצביע על כך שהחברה מעוניינת להרחיב את שירותי משלוח המזון שלה אל מעבר לסיאטל, שבה כבר דווח על ידי כלי התקשורת כי היא בוחנת שירות משלוחים.

מחסני אמזוןצילום: בלומברג

אמזון מציעה לפחות 15 משרות בחטיבת המסעדות שלה שתבוסס בסיאטל ובניו יורק, כך עולה מחיפוש של רויטרס בלינקדאין ובאתר של החברה. החברה מציעה משרות גם בחטיבה נפרדת שנקראת "אמזון מסעדות וטיולים".

במודעה שפורסמה בשבוע שעבר נכתב כי אמזון מחפשת מועמדים לטיפוח קשרים עם בעלי מסעדות. אמזון כבר משתפת פעולה עם מסעדות בסיאטל במסגרת אפליקציית אמזון לוקאל, שמאפשר משלוחי מזון, אך המשלוח מבוצע על ידי המסעדות – לא על ידי אמזון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker