נחשף הסוד מאחורי רוב הפרופילים של נשים באתר הבגידות אשלי מדיסון

"יש שם עשרות מיליוני גברים שכותבים הודעות ומוציאים כסף על נשים שכלל לא נמצאות שם"

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מודעת "אשלי מדיסון"

הפריצה לאשלי מדיסון חשפה כמה נתונים מעניינים לגבי הגברים החברים באתר הבגידות, כמו גם כמה שמות ידועים. נשים, כך מתברר, אין שם כל כך הרבה. האתר גיזמודו ניתח נתונים ממסד המשתמשים של האתר ומצא כי כמעט כל החשבונות של נשים בו מזויפים ומתוחזקים על ידי עובדי החברה.

ההאקרים שפרצו בחודש שעבר לאשלי מדיסון פרסמו לאחרונה את פרטיהם של 36 מיליון בעלי חשבונות באתר – מתוכם 31 מיליון היו של גברים, ו-5 מיליון של נשים. אך בבדיקה של גיזמודו התגלה כי חשבונות רבים נוצרו על ידי החברה עצמה, ו-90% מביניהם היו של נשים. 350 חשבונות של נשים היו תחת אותו שם או עם שמות חריגים.

בגיזמודו מצאו כי מתוך מאגר החשבונות העצום באתר, שהסיסמא שלו היא "החיים קצרים, נהלו רומן", רק 1,492 נשים קראו הודעות, בהשוואה ליותר מ-20 מיליון גברים. רק 2,409 נשים השתמשו בצ'ט של האתר, לעומת יותר מ-11 מיליון גברים.

רק 9,700 נשים השיבו אי פעם להודעה שקיבלו מאדם אחר באתר, לעומת כמעט 6 מיליון גברים (המספר הזה גבוה בהרבה ממספר הנשים שבדקו הודעות, משום שניתן לענות על הודעות רבות בבת אחת כשמבקרים לראשונה באתר, מבלי לפתוח אפילו את תיבת הדואר).

יתכן שרוב הנשים פשוט נרשמו לאתר אך לא היו פעילות בו, אך בכל מקרה – "יש שם עשרות מיליוני גברים שכותבים הודעות ומוציאים כסף על נשים שכלל לא נמצאות שם", כפי שכותבים בגיזמודו. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker