35 קורבנות של ביל קוסבי הצטלמו: "הוא תקף והטריד אותנו מינית"

כתבת השער של "ניו יורק מגזין" מביאה את סיפורן של 35 מתוך יותר מ-40 נשים שהעידו כי ביל קוסבי תקף אותן

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

35 מתוך 40 נשים שהעידו כי ביל קוסבי תקף אותן הסכימו להצטלם לשער "ניו יורק מגזין" , ולספר את סיפוריהן בכתבת השער של המגזין. על גבי תמונת השער מופיעות 35 הנשים, יושבות בשורה. הכסא ה-36 ריק – הוא ממתין לשאר הקורבנות שיתייצבו.

קוסבי, 78, אחד הבדרנים האהובים ביותר באמריקה, הואשם על ידי עשרות נשים כי תקף אותן. רבות מהן היו בנות עשרה כשזה קרה. חלק מהמאשימות סיפרו כי הקומיקאי, שכיכב בתוכנית על שמו בטלוויזיה במשך שנים רבות, סימם אותן ותקף אותן מינית.

הנשים המופיעות בכתבה נעות בגיל בין גיל 20 ומשהו ל-80. יש בהן עיתונאיות, מלצריות, נשות עסקים, שפנפנות פלייבוי ועוד. חלקן סיפרו כי ראו בקוסבי דמות חביבה ואבהית, ולאחר שסוממו והתעוררו עירומות חשו בושה עצומה ונמנעו במשך שנים רבות לספר על שקרה להן. חלקן אומרות כי סיפרו על התקיפה, אולם אנשים ייעצו להן לשתוק, כי אף אחד לא יאמין שקוסבי עשה דברים כאלו.

קוסבי עצמו אמר בשימוע משפטי ב-2005 כי נתן לנשים קואלודים (כדורי הרגעה), אך רק במהלך קיום יחסי מין מרצון. עם החשיפה הגוברת והעדויות ההולכות ומצטברות נגדו בשנים האחרונות פנתה נגדו גם דעת הקהל. על חלק מהעבירות לכאורה המיוחסות לו כבר חלה התיישנות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker