קמפיין חדש של נסטלה: הקפה טבעי, והמלצרים עירומים

לכבוד השקת מלבין קפה טבעי חדש של נסטלה, החליטה מחלקת השיווק של החברה לבצע תעלול שיווקי מיוחד במינו

סוכנויות הידיעות
סוכנויות הידיעות

לכבוד השקת מלבין קפה טבעי חדש מבית נסטלה קופי מייט בארה"ב, החליטה מחלקת השיווק של נסטלה לבצע תעלול שיווקי מיוחד במינו. החברה בחרה בית קפה בלואר איסט סייד בניו יורק, ובמשך יום שלם כל מכיני הקפה בבית הקפה היו עירומים לחלוטין, כשעל גופם רק צבעי גוף.

"זה היה אירוע חד פעמי, והוא היה חדש לחלוטין מבחינתנו", סיפרה קודי ריצ'רדס, מנהלת שיווק בנסטלה, לשבועון "אד וויק". "אנחנו יודעים שהצרכנים רוצים חומרים טבעיים במלבין הקפה שלהם, אז האם יש דרך טובה מזו לדבר על כך ולעשות קצת רעש?".

אנשי סוכנות הפרסום של נסטלה, 360i, צילמו את תגובותיהם של עשרות לקוחות שנכנסו לבית הקפה וגילו לתדהמתם כי כל העובדים מאחורי הדלפק, וגם חלק מהלקוחות - כולם דוגמנים ושחקניות - עירומים. בהמשך הם הפיקו סרטון בו נראות התגובות המשעשעות של הלקוחות המופתעים, ששמחו גם לגלות כי הקפה באותו יום הוא חינם.

"איש לא באמת יושב וחושב על מלבין קפה", אמר מייקל נוצו מסוכנות הפרסום 360i. "אבל כשהם כן עושים זאת, הם בדרך כלל לא ממש מתרגשים. היה נפלא לראות כמה הלקוחות שהגיעו לבית הקפה התלהבו מהמוצר".

פייר ליפטון, מנהל הקריאייטיב של 360i, סיפר כי היה קל מאוד להבדיל בין לקוחות מקומיים לבין תיירים שהגיעו לבית הקפה. "הניו יורקים היו יותר המומים מכך שהקפה בחינם מאשר מזה שהעובדים שמכינים אותו ערומים", סיפר. "הם התייחסו בשוויון נפש לכך שהעובדים עירומים, אבל כשהם גילו שהקפה בחינם, הם אמרו בפליאה, 'באמת?'".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ