צפו

קרב הענקים: מי ינצח - הרובוט האמריקאי או היפני?

חברת מגהבוטס האמריקאית, המייצרת את הרובוט הענק מארק 2, הזמינה את מתחרתה היפנית סוידובאשי לקרב. היפנים קיבלו על עצמם את האתגר.

סוכנויות הידיעות

לפני חודשיים התעניין כל העולם בקרב בין שני ענקים - המתאגרפים פלויד מייוות'ר ומאני פאקיאו. בקרב הענקים הבא, המתמודדים כבר יהיו רובוטים.

חברת הרובוטים האמריקאית מגהבוטס קראה בשבוע שעבר למתחרתה היפנית סוידובאשי הבי אינדוסטרי לערוך קרב שיכריע מיהו הרובוט החזק ביותר, וזאת לאחר שסיימה לפתח את דגם מארק 2, "הרובוט הענק המתפקד הראשון של ארה"ב", כפי שהיא מכנה אותו.

מארק 2, ששוקל 6 טונות ונשלט על ידי שני "נהגים", מצויד בתותחים שמסוגלים לירות קילו וחצי של כדורי צבע במהירות של 160 קמ"ש. החברה מתכננת להקים ליגת ספורט עתידנית שבה רובוטים ענקיים יתחרו זה בזה.

בסרטון ההומוריסטי שהעלתה מגהבוטס, קוראים מייסדי החברה לקרב ראשון בין החברה שלהם לחברה היפנית – שהיא גם היחידה בעולם מלבדה המייצרת רובוטים מסוג זה.

התגובה לא איחרה לבוא, וסוידובאשי העלתה סרטון משלה שבו הודיעה כי היא מקבלת על עצמה את האתגר וכי הרובוט שלה, קוראטאס, מוכן לתחרות. בסרטון אומר המנכ"ל קוגורו קוראטה כי אף שהרובוט של מגהבוטס מעניין, "לבנות משהו ענק ולשים עליו אקדחים זה סופר אמריקאי". עדיין לא ידוע מתי ייערך הקרב והיכן – אך הוא בוודאי יהיה מעניין. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker