טלטלה בצמרת מיקרוסופט: שלושה בכירים עוזבים את החברה, בהם מנכ"ל נוקיה לשעבר

מלבד סטיבן אלופ, עוזבים את החברה גם ראש חטיבת הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט וראש צוות האסטרטגיה המתקדמת של החברה

סוכנויות הידיעות

טלטלה בהנהלה הבכירה של ענקית התוכנה מיקרוסופט: המנכ"ל סאטיה נאדלה הודיע על עזיבתם של שלושה בכירים שחברה, בהם סטיבן אלופ, מנכ"ל נוקיה לשעבר.

אלופ, אשר הצטרף למיקרוסופט בשנת 2013 לאחר שנוקיה מכרה את חטיבת מכשירי הסלולר שלה למיקרוסופט תמורת 7.2 מיליארד דולר, שימש בעבר כראש חטיבת מיקרוסופט אופיס בטרם מונה לתפקיד מנכ"ל נוקיה בשנת 2010.

אלופ גם נחשב למועמד אפשרי לתפקיד מנכ"ל מיקרוסופט לפני מינויו של המנכ"ל הנוכחי נאדלה. בתפקידו האחרון במיקרוסופט שימש אלופ כראש קבוצת המכשירים של החברה, הכוללת את מכשירי הסלולר של נוקיה ומחשב הטאבלט סורפס.

במסגרת חילופי הגברי בצמרת מיקרוסופט, עוזב את החברה גם קיריל טטרינוב, ראש חטיבת הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט, תפקיד בו שימש נאדלה בטרם מונה למנכ"ל ענקית התוכנה האמריקאית.

סאטיה נאדלה
סאטיה נאדלה, מנכ"ל מיקרוסופטצילום: בלומברג

הבכיר השלישי שעוזב את מיקרוסופט הוא אריק ראדר, שהיה ראש צוות האסטרטגיה המתקדמת של מיקרוסופט, תפקיד שבמסגרתו היה אחראי על תיאום בין הצוותים השונים בחברה. הוא מונה לתפקיד בשנת 2013 על ידי המנכ"ל דאז, סטיב באלמר.

השינויים "יאפשרו לנו לספק מוצרים ושירותים טובים יותר שלקוחותינו אוהבים בקצב מהיר יותר", אמר נאדלה באי-מייל ששלח לעובדי מיקרוסופט, בו גם הביע צער על "אובדן המנהיגות" הכרוך בעזיבתו של אלופ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker