איזה מכשיר אנדרואיד הכי מתאים לכם? הכירו את האתר שימצא לכם אותו

גוגל פתחה אתר מיוחד שמציע לכל גולש את הסמארטפונים המתאימים ביותר לפי העדפות אישיות, בשוק צפוף שמציע כיום מאות דגמי אנדרואיד שונים

נדן פלדמן
נדן פלדמן
נדן פלדמן
נדן פלדמן

מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל השתלטה על שוק הסמארטפונים העולמי ומחזיקה קרוב ל-85% ממנו, עם מאות דגמים שונים שנמכרים היום על ידי עשרות יצרניות. ההצפה של הסמארטפונים והמגוון העצום שמוצע בטווח רחב של מחירים יכולים להפוך את הרכישה למשימה מורכבת, במיוחד כשניתן כיום להזמין מכשיר באינטרנט מאתרים כמו עליבאבא הסינית או אמזון האמריקאית.

אבל תהליך הרכישה עשוי כעת להיות נוח וקצר יותר, בזכות אתר מיוחד שהקים צוות אנדרואיד המציע מכשיר לכל צרכן לפי העדפותיו, ומפנה אותו ישירות לרכישה באינטרנט. האתר בכתובת www.android.com/phones/whichphone מציג ממשק פשוט ויעיל בו מתבקש הגולש להשיב למספר קטן של שאלות על צרכיו העיקריים וסוגי הפעולות שהוא מבצע בסמארטפון. על הגולש באתר לבחור שלוש קטגוריות שמשקפות את אופן השימוש שלו במכשיר - מגלישה ברשתות חברתיות דרך משחקי רשת ועד לפונקציה הכמעט נשכחת - שיחות טלפון.

בתום השאלון מציג האתר את דגמי האנדרואיד המתאימים ביותר לפי חתך מחיר, גודל המכשיר ואפשרות בחירה של הדגמים החדשים ביותר. כל מכשיר מציג את המאפיינים המובילים שלו וכפתור המפנה לרכישה ישירה. עם זאת, שלב הרכישה אינו מיועד לגולשים המתגוררים מחוץ לארה"ב, משום שבינתיים זאת מתאפשרת רק אצל ספקיות הסלולר האמריקאיות הגדולות.

צילום: בלומברג

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker