דומיניק שטראוס-קאהן, לשעבר יו"ר קרן המטבע, זוכה מאישומי סרסרות בצרפת

שטראוס-קאהן הכחיש לאורך כל הדרך כי ידע כי הוא מקיים יחסי מין בתשלום; השופטים קיבלו טענתו כי לא נמנה עם מארגני המסיבות

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

דומיניק שטראוס-קאהן, לשעבר יו"ר קרן המטבע הבינלאומית (IMF), זוכה מאשמת סרסרות במשפט בצרפת הנוגע לשורת מסיבות מין בהן נכח לפני כ-5 שנים. חבר שופטים פירסם את פסיקתו לפני זמן קצר בעיר ליל בצרפת, לפיה אין די ראיות המוכיחות כי שטראוס-קאהן עצמו היה ממארגני המסיבות. חקירה של רשת סרסרות בצרפת העלתה גם את שמו של שטראוס-קאהן.

בפברואר העיד שטראוס-קאהן וטען כי לא ידע כי הוא מקיים יחסי מין בתשלום. לאורך כל החקירה, טען כי זהו ניסיון נוסף להכפיש שמו ולשים קץ לקריירה הפוליטית שלו. לפני חשיפת פרשת מסיבות המין וחקירה אחרת, במסגרתה נעצר בשדה תעופה בניו יורק בחשד לתקיפה מינית, נחשב שטראוס-קאהן כמועמד מוביל בהתמודדות על נשיאות צרפת. הפרשות אילצו את שטראוס-קאהן להתפטר מתפקידו כיו"ר קרן המטבע ולפרוש מפעילות פוליטית.

בעודותו במשפט הסרסרות, טען שטראוס קאהן כי תדירות מסיבות המין הייתה נמוכה. "המסיבות התרחשו רק כ-4 פעמים בשנה" - "הייתי רק ב-12 מסיבות ב-3 שנים", הוסיף. שטראוס-קאהן אמר בעדותו כי מעולם לא אירגן את האורגיות, אלא היה תמיד אורח של חברו, איש העסקים פבריס פזקובסקי. פזקובסקי הודה בעדותו היום בארגון המסיבות, ואמר כי הסתיר את היותן של הנשים זונות.

דומיניק שטראוס-קאהןצילום: אי־פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker