סוכנויות הידיעות

הגברת הראשונה של ארה"ב, מישל אובמה, נענתה היום לאתגר שהציב לה הנשיא ברק אובמה, לפני שבוע, כאשר פירסמה בחשבונה בטוויטר סרטון בו היא נראית מבצעת את חמישה תרגילי הכושר החביבים עליה. הסרטון הפך לויראלי וצבר כמעט שני מיליון צפיות בתוך פחות מ-12 שעות.

חילופי הציוצים בין הנשיא לאשתו החלו לפני שבוע כאשר פורסם בחשבון טוויטר של הבית הלבן סרטון בו הנשיא אובמה מברך את אשתו לציון חמש שנים להשקת קמפיין הבריאות והתזונה "Let's Move", שמטרתו לעודד פעילות גופנית ואורח חיים בריא יותר בקרב תושבי ארה"ב. בסרטון נראים הנשיא וסגנו, ג'ו ביידן, עוסקים בשלל פעילויות לשיפור הכושר, בהן ריצה ברחבי הבית הלבן, עלייה במדרגות, פגישות עבודה תוך כדי הליכה, ואכילת פירות וירקות.

"אז, זה אני. ומה לגבייך? נראה אותך עושה כושר בסגנון FLOTUS", כתב אובמה בציוץ לפני שבוע, בהתייחסו לכינוי FLOTUS@, בו משתמשת מישל אובמה בטוויטר, ואשר מהווה את ראשי התיבות של התואר הרשמי שלה, הגברת הראשונה של ארה"ב (First Lady Of The United States).

כעת, בחלוף שבוע, השיבה הגברת הראשונה לנשיא כגמולו, בסרטון הכולל מפגן מרשים את תרגילי כושר בביצועה, הכולל בין השאר חבטות ובעיטות בשק אגרוף והרמת שתי משקולות במשקל 15 ק"ג כל אחת. "היי, POTUS! זאת הדרך לעשות כושר בסגנון FLOTUS...", כתבה אובמה בכיתוב הנלווה לסרטון, תוך פנייה לנשיא בכינוי בו משתמש ברק אובמה בחשבונו הטרי בטוויטר. בדומה לכינוי של הגברת הראשונה, גם הכינוי POTUS@ מורכב מראשי התיבות של התואר הרשמי שלו - נשיא ארצות הברית (President Of The United States).

חילופי הציוצים בין בני הזוג הנשיאותי ואתגרי הכושר ההדדיים שהציבו זה לזו, נסובו סביב אתגר הפעילות הגופנית "Gimme Five" שאותו מקדמת הגברת אובמה במסגרת קמפיין "Let's Move".

זו אינה הפעם הראשונה בה הגברת הראשונה של ארה"ב מדגימה את יכולותיה הגופניות. לפני חודשיים התארחה אובמה בתוכנית הטלוויזיה של אלן דג'נרס, והפגינה גרוב מרשים כאשר פצחה בריקוד "אפטאון פאנק".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker