הילרי קלינטון טרם הודיעה על התמודדות - אך כבר שכרה משרדים לקמפיין בברוקלין

אנשיה של קלינטון שכרו עבורה כמה משרדים בבניין בברוקלין, ככל הנראה לקראת הכרזתה על התמודדות בבחירות לנשיאות

לוגו בלומברג
בלומברג
לוגו בלומברג
בלומברג

צוות היועצים והעוזרים של הילרי קלינטון שכר משרדים בבניין בברוקלין השבוע, כך מסרו לבלומברג שני גורמים המקורבים לעניין. הדיווח מעורר שוב הערכות כי קלינטון תודיע בקרוב על כוונתה להתמודד בבחירות לנשיאות ארה"ב ב-2016 מטעם המפלגה הדמוקרטית.

אנשיה של קלינטון שכרו עבורה שטח של 7,400 מ"ר בפירפונט פלאזה בקצה המזרחי של ברוקלין הייטס, לא הרחק מגשר ברוקלין. ההחלטה למקם את מטה הבחירות של קלינטון בברוקלין התקבלה כבר לפני כמה שבועות, לפי המקורות. העסקה התעכבה עד יום רביעי האחרון, היות שבמסגרת כללי ועדת הבחירות הפדרלית, על קלינטון להודיע על צעדיה הבאים תוך 15 ימים. כעת עליה להודיע על הצעד הבא שלה - ככל הנראה התמודדות - עד ה-16 באפריל.

קלינטון בניו יורק, אתמולצילום: בלומברג

המשרדים יאחדו לראשונה את כל אנשי הקמפיין של קלינטון, אשר עד כה עבדו ממקומות שונים. חלק מהם עבדו ממשרד קטן של קלינטון במרכז מנהטן, ואחרים מדירותיהם או מבתי קפה ובתי מלון.

הבניין נמצא בבעלותה ובניהולה של חברת פורסט סיטי רטנר, שהקימה גם את ברקליס סנטר הסמוך, ביתה של קבוצת האן.בי.איי ברוקלין נטס. יו"ר החברה ברוס רטנר מחזיק בנתח מיעוט בקבוצה, ותרם מעל ל-400 אלף דולר למועמדים דמוקרטים, אך מעולם לא ישירות לקלינטון, לפי מסמכי ועדת הבחירות הפדרלית. דובר מטעם קלינטון סירב להגיב לידיעה של בלומברג.

ברוקלין, ניו יורקצילום: בלומברג

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker