סוכנויות הידיעות

כמה כסף היית מוכן לשלם כדי שיזם הון סיכון נודע או עיתונאי משפיע יקרא את האי-מייל ששלחת לו? מוצר חדש שהושק היום מאפשר לבעלי חשבונות דואר אלקטרוני לגבות תשלום מאנשים שרוצים שהם יקראו את האי-מייל ששלחו אליהם, דיווח אתר החדשות "ביזנס אינסיידר".

לאחר פתיחת חשבון בשירות wrte.io, כל מכתב אלקטרוני שיישלח אליך יזכה למענה אוטומטי מהשירות בו דרישה לתשלום של 99 סנט או כל סכום אחר שקבעת. אם השולח יסכים לשלם את הסכום, האי-מייל יועבר לחשבון הדואר האלקטרוני שלך ותוכל או תוכלי לקרוא אותו. לעומת זאת, אם השולח לא שילם את הסכום המבוקש, המייל מעולם לא יגיע לחשבונך.  

לפי ביזנס אינסיידר, wrte.io יכול לשרת מגוון צרכים: כך למשל, כאשר מדובר באדם ידוע שיש לו כתובת אי-מייל גלויה לכל - נניח יזם הון סיכון מצליח או עיתונאי באתר חדשות פופולרי - השירות עשוי לסייע לצמצום כמויות הדואר האלקטרוני שהוא מקבל על ידי גביית סכום זניח של סנטים בודדים.  

שימוש נוסף בשירות יכול לשמש מומחים מבוקשים, ובמקרה כזה הסכום שנגבה עבור הזכות שהמייל יתקבל בתיבת הדואר של המומחה עשוי להיות התשלום שהוא גובה עבור שירותי ייעוץ, או תוספת כספית מצד לקוחות עבור עבודה מעבר לשעות העבודה הרגילות.

כמו כן, ניתן לראות בשירות סוג של ניסוי פסיכולוגי שתכליתו לבדוק כמה כסף אנשים מוכנים לשלם כדי לזכות בתשומת לבך, ציין ביזנס אינסיידר.

הכסף שמתקבל מועבר ישירות לחשבון תשלומים מקוון של בעל האי-מייל, או לחילופין ניתן לבחור לתרום אותו באופן אוטומטי למטרות צדקה כלשהן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker