רשת טלוויזיה של חיים סבן פיטרה מנחה שהשווה בין מישל אובמה לדמות מ"כוכב הקופים"

יוניוויז'ן, מפעילת רשת הטלוויזיה המובילה בשפה הספרדית בארה"ב, הודיעה על פיטוריו המידיים של כוכב תוכניות הבידור רודנר פיגרואה

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים16
סוכנויות הידיעות

יוניוויז'ן, מפעילת רשת הטלוויזיה המובילה בשפה הספרדית בארה"ב הנמצאת בבעלות המיליארדר הישראלי-אמריקאי חיים סבן, פיטרה מגיש תוכנית אירוח לאחר שהשווה בין אשת נשיא ארה"ב, מישל אובמה, לבין דמויות מסרטי "כוכב הקופים".

הרשת הודיעה היום על פיטוריו של מגיש ומנחה הטלוויזיה זוכה פרס האמי, רודנר פיגרואה, בעקבות דברים שאמר ביום רביעי בתוכנית הבידור שלו.

"אתמול במהלך תוכנית הבידור שלנו 'El Gordo y La Flaca", רודנר פיגרואה אמר דברים שהתייחסו לגברת הראשונה מישל אובמה שראויים לכל גינוי ואינם משקפים באופן כלשהו את ערכי או עמדות יוניוויז'ן", נאמר בהודעה שפירסמה יוניוויז'ן, שהיא רשת הטלוויזיה החמישית בגודלה בארה"ב. "כתוצאה מכך, פיגרואה פוטר באופן מיידי".

בתוכנית ביום רביעי, אמר פיגרואה, בעת שהוקרן צילום של אשת הנשיא: "מישל אובמה נראית כאילו היא חלק מצוות משתתפי 'כוכב הקופים'".  

סבן רכש את יוניוויז'ן בשנת 2007 ביחד עם קבוצת משקיעים תמורת 13.7 מיליארד דולר כולל נטילת חובות. אולם לאחר הרכישה סבלה יוניוויז'ן מבעיות רבות, שכן הרכישה הממונפת העמיסה עליה חובות כבדים שהגיעו ל-10.8 מיליארד דולר, אשר גררו הורדה של דירוג האשראי של החברה. בשנת 2008 אף הכתיר מגזין "בארונ'ס" את הרכישה כאחת הרכישות הממונפות הגרועות מעולם.

חיים סבןצילום: בלומברג

עם זאת, יוניוויז'ן פונה לקהילה ההיספנית הצומחת בארה"ב, ועל כן נחשבת לרשת שבקהל שלה יש פוטנציאל בלתי ממומש רב עבור מפרסמים בארה"ב. מוקדם יותר השבוע דווח כי יוניוויז'ן נערכת לקראת הנפקה ראשונה לציבור (IPO) של החברה לפי שווי של עד 20 מיליארד דולר.

לפי דיווחים בארה"ב, יוניוויז'ן שכרה את שירותי הייעוץ של בנקים גולדמן סאקס, מורגן סטנלי ודויטשה בנק לביצוע ההנפקה במסגרתה עשויה החברה לגייס לפחות מיליארד דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker