עובד תברואה החל לאסוף אשפה מוקדם מדי בבוקר - ונידון ל-30 ימי מאסר

בית משפט בארה"ב גזר עונש מאסר על עובד שהחל באיסוף אשפה בחמש בבוקר, והטריד כתוצאה מכך את שנת התושבים

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

עובד תברואה בארה"ב נידון ל-30 ימי מאסר מכיוון שהחל בעבודת איסוף האשפה מוקדם מדי בבוקר, והרעש שגרמה עבודתו פגע בשנת הבוקר של התושבים, דיווח ערוץ הטלוויזיה WSB-TV.

קווין מקגיל, שהחל רק לפני חודשים ספורים לעבוד כעובד תברואה בסנדי ספרינגס, פרבר של העיר אטלנטה, הואשם בכך שהחל באיסוף אשפה מעט אחרי השעה חמש בבוקר - בניגוד חוק עירוני שקובע כי איסוף אשפה יתבצע רק בין השעות שבע בבוקר לשבע בערב. החוק נחקק בעקבות תלונות של תושבים על רעש בשעות הבוקר המוקדמות כתוצאה מאיסוף אשפה.

בדיון בבית המשפט, גזר השופט על מקגיל ההמום את העונש המרבי על העבירה שביצע - 30 ימי מאסר. "רק הטלה של קנסות פשוט לא עובדת", אמר התובע במשפט, ביל ריילי, שהביע שביעות רצון מגזר הדין. "הדבר היחיד שמצליח למנוע את הפעילות הזו הוא עונש מאסר".

בשנה שעברה, גזר בית משפט סנדי ספרינגס עונש מאסר דומה על עובד תברואה אחר בגין איסוף אשפה בשעות המוקדמות של הבוקר. "התובע אמר שיש להטיל עלי עונש מאסר באופן אוטומטי. הוא לא רצה לשמוע מילה אחד ממה שהיה לי לומר, למרות שאמרתי לו שזו הפעם הראשונה שלי", אמר מקגיל. "הייתי המום. לא ידעתי מה לחשוב. הייתי בהלם", הוסיף.

צילום: אייל ורשבסקי

מקגיל, איש משפחה, ירצה את עונש המאסר שלו במהלך 15 סופי שבוע בכלא, וכך יוכל להמשיך לעבוד בימי השבוע. "אני פשוט רוצה כבר לגמור עם כל העניין", אמר מקגיל. "זה מונע ממני להיות עם משפחתי ועם אשתי, והיא צריכה לטפל בשני בנים קטנים וגם יש לנו ארבעה כלבים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker