משפט הגירושין שמסעיר את ארה"ב: "בעלי מרוויח 90 אלף דולר לשעה - גם כשהוא ישן"

אשתו של מייסד קרן הגידור סיטאדל, קנת גריפין, דורשת דמי מזונות בסך מיליון ד' בחודש, אך הוא מסרב - אף שהוא מרוויח כפליים מכך מדי יום

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

המיליארדר האמריקאי קנת גריפין, מייסד קרן הגידור סיטאדל, מרוויח שכר של יותר מ-90 אלף דולר לשעה - גם בזמן שהוא ישן - לפי מסמכים שהגישה לבית המשפט אשתו של גריפין במסגרת משפט על חלוקת הרכוש המשותף שמנהלים בני הזוג בעקבות גירושיהם, דיווח השבוע ערוץ הטלוויזיה CNBC.

לפי מסמכים שהגישה אן דיאז גריפין לבית המשפט הכנסתו החודשית של בעלה לשעבר מתקרבת ל-100 מיליון דולר, או סכום ממצע של 68.5 מיליון דולר אחרי מסים. חישוב פשוט מראה כי מדובר בשכר של יותר מ-2.2 מיליון דולר ליום, או יותר מ-90 אלף דולר לשעה.  

בחודש שעבר, במסמכים שהגיש גריפין לבית המשפט, טען המיליארדר כי דיאז דורשת ממנו דמי מזונות בסך מיליון דולר לחודש לכיסוי הוצאות המחייה שלה ושל שלושת ילדיהם המשותפים. לטענתו מדובר בסכום מופרז שנועד לממן את "אורח החיים הפזרני" של דיאז, ולדבריו יסכים לשלם רק דמי מזונות בסכום שייראה לו סביר.    

אשתו הודתה בתגובה במסמכים שהגישה לבית המשפט כי אורח החיים של המשפחה הוא אכן פזרני, אולם גריפין היה זה שמימן והרגיל את המשפחה לאורח חיים זה - הכולל בין השאר שימוש במטוסים פרטיים וחופשות במאות אלפי דולרים - ולכן התנגדותו למימון המשך סגנון חיים זה היא בבחינת צביעות.

קנת גריפין, שאלו היו נישואיו השניים, הגיש בחודש יולי את הבקשה להתגרש מדיאז - אשתו זה 11 שנים - בזמן שהיא והילדים היו בחופשה. גריפין בן ה-46, שהונו האישי מוערך ב-6.5 מיליארד דולר, התגרש מאשתו הראשונה לפני כ-20 שנה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום