לא תאמינו כמה עולה כרטיס להופעת הפרידה של "גרייטפול דד"

חברי גרייטפול דד שעדיין בחיים הודיעו בינואר כי יקיימו שלוש הופעות איחוד במלאת 50 שנה להקמת הלהקה

סוכנויות הידיעות

הביקוש העצום לכרטיסים להופעות האיחוד של להקת הרוק האמריקאית "גרייטפול דד" - שמעריציה ידועים בנאמנותם העצומה ללהקה - הקפיץ את המחירים שבהם מוצע למכירה כרטיס להופעות ליותר ממאה אלף דולרים באתר הכרטיסים המקוון StubHub, דיווח אתר החדשות CNN Money.

תמורת המחיר הזה יקבל המעריץ כרטיס כניסה חופשית לרחבה שלפני הבמה לכל שלוש ההופעות. אך גם מקומות ישיבה מאחורי הבמה ללא כל אפשרות לראות את ההופעה מוצעים למכירה באתר במחירים של כמעט 2,000 דולר לכרטיס להופעה אחת משלוש הופעות האיחוד שתקיים הלהקה ביולי בשיקגו.

ארבעת חברי גרייטפול דד שעדיין בחיים הודיעו בחודש ינואר כי יקיימו שלוש הופעות איחוד במלאת 50 שנה להקמת הלהקה ו-20 שנה להופעתה האחרונה עם הסולן ג'רי גרסיה, אשר מת ב-1995 מהתקף לב. 210 אלף כרטיסים שהועמדו למכירה לשלוש ההופעות נמכרו כמעט מיד, ומאז מתקיים מסחר בכרטיסים להופעות שיתקיימו באצטדיון סולג'ר פילד בשיקגו.

לפי StubHub, המחיר היקר ביותר שבו הוצע עד כה כרטיס חופשי לכל שלוש ההופעות שיתקיים בין השלישי לחמישי ביולי, היה 160 אלף דולר, אולם המחיר הגבוה ביותר ששולם עד כה עבור כרטיס חופשי להופעות היה 7,499 דולרים. זהו מחיר יקר בהרבה ממחירים של 60 עד 200 דולרים שבהם נמכרו הכרטיסים במקור.

צילום: אי–פי

במהלך השנים סירבו חברי הלהקה למספר רב של הצעות לקיים הופעת איחוד, ובעת ההודעה על שלוש הופעות האיחוד, הכריזו כי אלו הופעות האיחוד האחרונות בהחלט. "אלו יהיו ההופעות האחרונות של ארבעתנו יחד", אמר חבר הלהקה בוב ווייר.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker