השכנה מרוטשילד

"מדונה שוקלת רכישת דירה במגדל מאייר בתל אביב"

דיילי מייל דיווח כי הזמרת כבר התעניינה בדירה עם השקת הפרויקט, הקרוב עתה לסיום; הפנטהאוז במגדל הוערך ב-170 מיליון דולר

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים15
סוכנויות הידיעות

מדונה שוקלת רכישתה של דירה במגדל מאייר על רוטשילד, כך דיווח "דיילי מייל", העיתון הבריטי. מדונה כבר התעניינה בדירה בפרויקט ב-2013, ועתה, משהוא סמוך להשלמתו, היא חזרה למגעים בנוגע לרכישה. לפי הדיווח בבריטניה, הדירה שבה מעוניינת מדונה עולה 36 מיליון ליש"ט, שהם כמעט 200 מיליון שקלים, מה שמצביע על הפנטהאוז פרויקט.

במרץ 2014 הצביעו עשירי ישראל על דירת הפנטהאוז במאייר על רוטשילד כיוקרתית ביותר בישראל, לפי סקר של מכון קרטוגרפיה, ב-TheMarker. הדירה משתרעת על שתי קומות, 38 ו–39, בשטח 1,400 מ"ר. הפנטהאוז הוצע אז למכירה ב–170 מיליון שקל.

בסקר השתתפו 100 אנשים שלהם הוצגו חמישה פנטהאוזים בחמישה פרויקטים במרכז תל אביב: פרויקט Sea One ברחוב הירקון, מגדל מאייר בשדרות רוטשילד 34, מגדל רוטשילד 1 (היחיד שמאוכלס), פרויקט הרברט סמואל 10, גם הוא על קו החוף וסמוך לבניין האופרה, ומגדל White city ברחוב יצחק אלחנן בשכונת נוה צדק. בבדיקה נבחנו מאפייני המגדלים, מספר הקומות, העיצוב, מאפייני הלובי, שם האדריכל והשירותים המוצעים במגדל המגורים. כל המגדלים נבנים בסטנדרט גבוה מאוד.

שלושה מהמגדלים שהוצגו בסקר של גאוקרטוגרפיה נמצאים בשדרות רוטשילד ובסמוך לשדרה ושניים על קו החוף. הפרויקטים תוכננו בידי אדריכלים שונים, כשרק מגדל מאייר מתהדר במותג אדריכלות בינלאומי - האדריכל ריצ'ארד מאייר. הבדל משמעותי נוסף הוא שטחה של דירת הפנטהאוז - רק במגדל מאייר הוצג לנשאלים בסקר פנטהאוז ענק המשתרע על שתי קומות בשטח 1,400 מ"ר. סביר להניח שזה אחד המאפיינים שהבליטו אותו לעומת שאר הפנטהאוזים.

מדונה בקליפצילום: אי–פי
הדמיית הפרויקט

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker