אפל מהמרת על מכירות של 6 מיליון מכשירי אפל ווטש ברבעון

החברה הזמינה מהספקיות שלה באסיה 5-6 מיליון יחידות של דגמי השעון החכם לקראת יציאתו באפריל; רוב ההזמנות – לשעון הספורט שיעלה 349 דולר

סוכנויות הידיעות
סוכנויות הידיעות

אפל הורתה לספקיות שלה באסיה לייצר בין 5 ל-6 מיליון יחידות של שלושת דגמי השעון החכם שלה, אפל ווטש, לקראת השקתו של המוצר באפריל, כך דיווח "וול סטריט ג'ורנל" לפי מקורבים לעניין.

מחצית מההזמנות לייצור ברבעון הראשון הן של דגם הספורט של השעון, בעוד שמהדגם היקר יותר עם מסגרת זהב 18 קראט לא הוזמנו הרבה יחידות. עם זאת, אפל מתכננת להתחיל לייצר יותר ממיליון יחידות בחודש החל מהרבעון השני, אמר אחד המקורבים. אנליסטים צופים כי הביקוש לשעונים היקרים יותר יהיה חזק במיוחד בסין. שעון הספורט יעלה 349 דולר, בעוד שאפל בינתיים לא נקבה במחיריהם של שאר הדגמים.

אפל מזמינה מהספקיות לפי התחזית לביקוש למוצרים החדשים, אך היא יודעת להתאים את הייצור לביקוש אם הוא שונה מהתחזיות. התחזית למכירות המוקדמות של אפל ווטש דומות לאלה של מוצרים אחרים של אפל. אפל מכרה 7.5 מיליון מכשירי אייפד בששת החודשים הראשונים לאחר הגעתו לחנויות באפריל 2010.

בשבוע שעבר התבטא קוק באופטימיות בנוגע להצלחה הצפויה של אפל ווטש.  הוא הודה שיש כבר מספר מתחרים בשוק אבל ציין ש"אף אחד מהם לא שינה את האופן שבו אנשים חיים את חייהם... אחת ההפתעות הגדולות של אפל ווטש תהיה מגוון הדברים שהוא יכול לעשות".

צילום: אי־אף־פי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ