אפליקציה חדשה תטיח בכם עלבונות עד שתצליחו לרזות

האפליקציה Carrot Hunger אמורה לסייע למשתמש לדבוק בדיאטה באמצעות לעג וכינויי גנאי בכל פעם שהוא אוכל משהו

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים5
סוכנויות הידיעות

אפליקציה חדשה לסלולר בשם קרוט האנגר () תטיח בכם עלבונות עד שתצליחו להרזות, דיווח אתר "ביזנס אינסיידר".

מטרת האפליקציה היא לגרום למשתמשים להרגיש שמנים, בתקווה שהדבר יסייע להם לדבוק בדיאטה שתאפשר להם להשיל קילוגרמים מיותרים.

כבר עם פתיחת האפליקציה, מוטחת במשתמשים סדרת הודעות קוליות עם כינויי גנאי כמו "נבלה" ו"גוש בשר". לאחר הזנת מידע אישי נוסף כמו משקל, גובה ומגדר, קרוט מבצעת את ההתאמות הנדרשות בעלבונות.

קרוט קובעת מגבלת צריכה קלורית יומיות על סמך המידע האישי שהוזן, ובדומה לאפליקציות כושר גופני אחרות, המשתמש מתבקש לחפש כל מזון שבכוונתו לאכול בבסיס הנתונים של קרוט, ולהזין לאפליקציה מידע על כל דבר שהוא מכניס לפיו. קרוט גם מעדכנת את המשתמש כמה דקות או שעות פעילות גופנית יידרשו כדי לשרוף את הקלוריות שהוא צורך.

צילום: דרימסטיים

ככל שחולף היום, והמשתמש אוכל עוד ועוד דברים, מד שמופיע על המסך הולך ומתמלא, ובמקביל האפליקציה הולכת ומנפחת את התמונה האישית של המשתמש, ומטיחה בו עלבונות חדשים בכל פעם שהוא אוכל.

אם חורגים ממגבלת הקלוריות היומית, ניתן למחוק את הקלוריות העודפות באמצעות רכישה כספית. במקרה של סירוב לכך, קרוט מענישה את המשתמש בהפצצת המסך שלו במודעות נוספות. "תפתחו את המקרר אם אתם מעיזים להתפנק יותר מדי. אני אוכל להעניש אתכם פיננסית, אסתטית וחברתית", מודיעה האפליקציה בלעג.

"כאשר השתמשתי בקרוט, הוצגה לי פרסומת לקבלת "צ'יפס חינם" וכשהקלקתי עליה, זכיתי למנת לעג וקלס על כך שנכנעתי לתאוות שלי", דיווח אוון ויליאמס באתר The Next Web.

ניתן להוריד את קרוט האנגר בחינם .

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker