ה-CIA חגג חודש בטוויטר ועושה לעצמו בושות

עמוד הטוויטר של סוכנות הביון המרכזית בארה"ב לא מתפקד כמו שגולשים רבים ציפו וחלקם טוענים כי גוף ממשלתי כזה לא צריך למסור דיווחים משעשעים

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סוכנויות הידיעות

סוכנות הביון המרכזית בארה"ב (CIA) הצטרפה לפני כחודש לרשת הטוויטר כדי להגדיל את הקשר שלה עם הגולשים, אבל ההתנהלות שלה ברשת המיקרו-בלוגינג לא דומה למה שהייתם מצפים מגוף מודיעין. ברשת נמתחות ביקורות על הציוצים שמפרסמת הסוכנות בגלל "חוסר הרצינות" שלהם, ומצד שני יש גולשים שטוענים כי ההתנהלות המשעשעת לפרקים של CIA דווקא עוזרת לה להשיג תשומת לב חיובית.

כבר הציוץ הראשון של CIA גרר תגובות רבות אחרי שנכתב בהומור כי "אנחנו לא יכולים לאשר או להכחיש שזהו הציוץ הראשון שלנו". בהמשך פירסמה הסוכנות כל מיני ציוצים שמספקים פרטי טריוויה על פעולות עבר של הסוכנות וציון אירועים שלה.

אתמול ציינה CIA חודש לפעילות שלה בטוויטר, ובמסגרת זו אמרה כי היא תשיב על שאלות הגולשים, שחלקם כנראה ניצלו את הגישה הנינוחה של מפעיל העמוד. התשובה הראשונה של הסוכנות היתה :לא, אנחנו לא יודעים מה הסיסמה שלך, אז אנחנו לא יכולים לשלוח לך אותה". 8,800 גולשים בחרו לצייץ שוב את המסר הזה וחלק מהגולשים פיקפקו באמינות הדברים.

בהמשך ענתה הסוכנות לדף הטוויטר של תוכנית האירוח של אלן דג'נרס שבו נכתב כי "מצטערים שאנחנו לא עוקבים אחרייך. אבל אם תבקרי אותנו אולי נעשה סלפי?" הציוץ האחרון של הסוכנות עסק בראפר טופאק שאקור שנרצח ב-1996. הסוכנות כתבה כי "לא, אנחנו לא יודעים איפה טופאק". 95 אלף גולשים צייצו את זה מחדש, וחלקם לא היו בטוחים אם מפעיל העמוד פשוט לא יודע מי זה טופאק או שהוא העדיף להתייחס בהומור לשמועות שהזמר פשוט נעלם כמו אלוויס פרסלי.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker