שירות חדש בתשלום בניו יורק: מישהי להתכרבל איתה

תמורת 80 דולר לשעה ניתן להתחבק בתנוחת כפיות עם "המתכרבלת המקצועית" הראשונה של ניו יורק

סוכנויות הידיעות

הכירו את "המתכרבלת המקצועית" הראשונה של העיר ניו יורק. שמה הוא אלי סי, והיא הקימה בנובמבר עסק קטן בשם Cuddle U NYC, במסגרתו היא מארחת בדירתה במנהטן לקוחות שמעוניינים להתכרבל, לקבל ליטוף או להתחבק בתנוחת "כפיות".

אלי, שכבר מתהדרת בעשרות לקוחות, גובה סכום של 60 דולרים עבור התכרבלות בת 45 דקות, וסכום של 80 דולרים עבור 60 דקות. יש גם מספר חבילות מיוחדות, בהן התכרבלות תוך צפייה בסרט (200 דולרים) והתכרבלות של לילה שלם (500 דולרים). ההתכרבלות יכולה להתבצע על ספה, על מיטה או על הרצפה, כשברקע מתנגנת מוסיקה מרגיעה.

"זאת חוויה מאוד מרפאת", אמרה אלי לעיתון הניו יורקי "דיילי ניוז" שהקדיש לה כתבה. "אנשים מאוד פגיעים תוך כדי התהליך". באתר האינטרנט שלה הוסיפה כי "תנוחת הכפיות מאוד פופולרית ומנחמת, וכי בדרך כלל אלטף בעדינות את השיער, הצוואר או הפנים, באופן לדברי רבים מהלקוחות שלי, מרגיע ביותר".

אלי מציינת עוד באתר שלה כי ניתן גם לשוחח במהלך ההתכרבלות, וכי מעודדת זאת. עוד ציינה כי למרות שהתעוררות מינית במהלך ההתכרבלות היא "דבר נורמלי לחלוטין" ואין בכוונתה לגרום ללקוח "לא להרגיש בנוח עקב כך" - חל איסור מוחלט על מגע או התנהגות בעלי אופי מיני.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker