עדכון גלובלי

מניות העולם בשבוע הגרוע מאוגוסט; טוויטר קפצה ב-32% השבוע

מה שצריך לדעת עכשיו על השווקים בעולם: עדכונים שוטפים מהבורסות, נתוני מקרו והתפתחויות שמשפיעות על המסחר - במקום אחד

צוות גלובל
צוות גלובל

23:00 בורסות וול סטריט נסגרו כמעט ללא שינוי בדרכן לירידה שבועית, לקראת ישיבת הבנק הפדרלי בשבוע הבא, לאחר שבית הנבחרים אישר אמש תקציב דו-שנתי של הממשל בארה"ב, וסלל בכך את הדרך לצמצום הקיצוצים הרוחביים האוטומטיים בתקציב ולמניעת השבתה נוספת של שירותי הממשל. מדד דאו ג'ונס נסגר בעלייה של 0.1%, אולם נסוג ב-1.7% בסיכום שבועי; מדד S&P 500רשם היום ירידות קלות ונסגר ברמתו הנמוכה ביותר מאז ה-12 בנובמבר, בדרכו לירידה שבועית של 1.7%; מדד נאסד"ק הוסיף 0.1%, אולם איבד 1.5% בסיכום שבועי.

דיווח

21:58 החוזים על הנפט הגולמי למסירה בינואר נסגרו במחיר של 96.6 דולר לחבית - מחיר הסגירה הנמוך ביותר מאז השלישי בדצמבר - לאחר ירידה של 0.9% בבורסת הסחורות של ניו יורק. בסיכום שבועי נסוג מחיר הנפט הגולמי ב-1.1%, על רקע הערכות כי הבנק הפדרלי עשוי להודיע בשבוע שעבר על תחילת צמצום תוכנית רכישות האג"ח החודשיות בסך 85 מיליארד דולר.

אינטל שילמה לברצלונה 15 מיליון יורוימונה למנכ"ל קואלקוםאמר היוםהודיעה אתמולדיווחמהמרותהעריך סטולפרמסר היוםעלויות תחבורה גבוהותלפתח שבבים באופן עצמאישג'נרל מוטורס הודיעה אתמולולהגדלת זרם ההשקעותחשפה היום מוצר חדשהורידה היוםמתכננת להשקיע כ-16 מיליארד דולראמר היוםהודיעה היוםהציגה היוםהעריכה היוםאמר היוםגייסה ביום רביעילפי נתוני ענקית המשכנתאות פרדי מאקלפי נתונים שפירסמה היום חברת רילטי-טראקהודיעהמסר היוםמסר היוםמסר היוםגייסה קרוב ל-2.34 מיליארד דולריעלה את מחירי הבוליםתולים את האחריות למצב בממשלהסכום הגיוסים של החברההוריד הבנק את התחזית לצמיחההכלכלה העולמית תצמחלדירקטוריון פורד נמאסבשווי של 6.5 מיליארד דולרלפי דיווח ב"ניו יורק טיימס"נתונים שפירסמו היוםבהתאם להערכות האנליסטיםהסכם התקציב שאליו הגיעו אתמול בלילה בראשי הקונגרס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker