עונת הדו"חות בוול סטריט: GE ומורגן סטנלי עלו על התחזיות

צבר ההזמנות של ג'נרל אלקטריק טיפס לשיא; רווח גבוה מהצפוי לבנק מורגן סטנלי הודות לזינוק בהכנסות ממסחר במניות

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

עונת הדו"חות הרבעוניים בוול סטריט ממשיכה לצבור תנופה, ובין 94 החברות הנכללות במדד המניות S&P 500 שכבר פירסמו את תוצאותיהן הכספיות, 71% דיווחו על רווח גבוה מתחזיות האנליסטים ו-57% רשמו מכירות גבוהות מהצפוי, לפי נתוני ספקית המידע הפיננסי בלומברג. "ההפתעות לטובה היו רחבות היקף וכל תשעה המגזרים עלו עד כה על תחזיות האנליסטים", אמר ג'ונתן גולוב, האסטרטג הראשי של השווקים בארה"ב בחברת RBC קפיטל מרקטס, בראיון לסוכנות הידיעות רויטרס.

קונצרן התעשייה האמריקאי ג'נרל אלקטריק דיווח היום על רווח גבוה מתחזיות האנליסטים ברבעון השלישי של השנה, הודות לביקוש מוגבר למנועי מטוסים וציוד קידוח. החברה רשמה ברבעון רווח מפעילות מתמשכת של 3.7 מיליארד דולר, או רווח של 36 סנט למניה, ירידה של 3% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת בה רשם רווח של 3.8 מיליארד דולר, או רווח של 36 סנט למניה. תחזית האנליסטים היתה לרווח של 35 סנט למניה.

מכירות החברה בתקופה המדווחת הסתכמו ב-35.7 מיליארד דולר, ירידה של 1% לעומת הרבעון השלישי של שנת 2012, ופחות מתחזית האנליסטים למכירות של 36 מיליארד דולר. עם זאת, ההזמנות לציוד ושירותי GE גדלו ברבעון ב-19% ל-25.7 מיליארד דולר, וצבר ההזמנות בסוף הרבעון השלישי טיפס לשיא של 229 מיליארד דולר.

מניית ג'נרל אלקטריק בשנה האחרונה

כתבות נוספות באתר TheMarker:

יש בהם אהבה, אבל לבד היא לא תנצח: הגירעון הכניע את קבוצת האוהדים

חברה בקריז // כך הידרדרה טבע מ"מניית העם" לחברה במצוקה

בנק מורגן סטנלי היום דיווח על רווח רבעוני גבוה מתחזיות האנליסטים הודות לזינוק בהכנסות ממסחר במניות. הבנק רשם ברבעון השלישי רווח נקי של 906 מיליון דולר, או רווח של 45 סנט למניה, לעומת הפסד של 1.02 מיליארד דולר, או הפסד של 55 סנט למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי הפרשות חשבונאיות, רשם הבנק רווח של 50 סנט למניה - מעל לתחזית האנליסטים לרווח של 40 סנט למניה. הכנסות הבנק ברבעון בניכוי התאמות חשבונאיות צמחו ל-8.1 מיליארד דולר לעומת הכנסות של 7.5 מיליארד דולר ברבעון המקביל בשנה הקודמת. בעקבות הדו"חות הכספיים החזקים טיפסה מניית מורגן סטנלי לראשונה מעל לרמה בה היתה בסוף שנת 2009, עם כניסתו של ג'יימס גורמן לתפקיד המנכ"ל.

מניית מורגן סטנלי בשנה האחרונה

ענקית האינטרנט גוגל דיווחה ביום חמישי לאחר סגירת המסחר בוול סטריט על רווח והכנסות רבעוניים גבוהים מהתחזיות בעקבות זינוק במספר ההקלקות בתשלום על פרסומותיה. גוגל, מפעילת מנוע החיפוש המקוון הפופולרי בעולם, רשמה ברבעון השלישי של השנה רווח של 2.97 מיליארד דולר, או רווח של 8.75 דולר למניה, לעומת רווח של 2.18 מיליארד דולר, או רווח של 6.53 דולר למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי הוצאות הקשורות למענקי מניות לעובדים והוצאות ארגון מחדש בעקבות רכישת מוטורולה מוביליטי, רשמה גוגל רווח של 10.74 דולר למניה - מעל לתחזית האנליסטים לרווח של 10.36 דולר למניה.

גוגל רשמה בתקופה המדווחת הכנסות של 11.92 מיליארד דולר לאחר תשלומים לשותפי פרסום, לעומת הכנסות של 11.3 מיליארד דולר ברבעון השלישי של שנת 2012. תחזית האנליסטים היתה להכנסות של 11.7 מיליארד דולר. מספר הקלקות בתשלום על פרסומות החברה זינק ברבעון השלישי ב-26% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת. 

מניית גוגל בשנה האחרונה

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker